Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki miért nem szereti Sopront?

Ki miért nem szereti Sopront?

Figyelt kérdés
Aki nem szereti a várost, unalmasnak tartja, vagy valami más okból gyűlöli, az itt leírhatja gondját érveléssel együtt.

2020. dec. 17. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem Sopront, de mivel megyeszékhelyből mentem oda egyetemre, ezért szerintem a közlekedése borzalmas. A város szűk, a tömegközlekedés szőrnyű. Csak a vasúton lehet bérletet venni, aminek lehet jó ára van, de buszok sem járnak valami gyakran (van kivétel), van olyan busz ami napi 1x megy.A Family centerbe alig jár valami, volt, hogy esőbe ültünk 45 percig szatyrokkal csak mert nem jött semmi sem.Ha javitanâk a közlekedést lehet nem lenne dugó.
2020. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam Sopronba még,szolnoki vagyok. Hát mérföldekkel szebb a város,az emberek kedvesebbek és még sorolhatnám. Úgyhogy nekem pozitív volt.
2020. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Közlekedés borzalmas, város kicsi, mindenki ismer mindenkit, vírus előtt is pont ilyen unalmas hely volt, csak akkor betudtál nyíltan rúgni, az emberek bunkók és beképzeltek.. élete kb. senkinek nincs ezért sok a frusztrált ember, aki csak mást tud kipofázni. Tömörem.. Maga a város amúgy klassz kis hely ... lenne.. úgy kb. 50.000 fővel.
2020. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem sopront de egy idő után nagyon meg lehet unni. Nem szeretem a kisvárosokat arra jöttem rá itt élve. Nincsenek lehetőségek főleg ha éveken keresztül itt laktál, főleg most a vírus időszakban. Az emberek elég sznobok, nem mindenki de teljesen máshogy érzem magam itt az emberek között mint pl budapesten vagy nyíregyházán(mindkét helyen éltem) nyilván nem mindenki ilyen de a városnak megvan ez a beképzelt vibe-ja csak nem értem mire :D
2020. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Boltok hiánya, közlekedés borzalmas, lehetőségekben kihalt, nekem túl nyugis, nincs pezsgés
2020. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
Életemben nem láttam ennyi gyökeret, mint itt.
2020. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Akárhányszor kimegyek a forgalmasabb helyekre, olyan mintha utálna mindenki itt :(
2021. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányok városa.
ápr. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!