Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van okom gyanakodni? (bőv. Lent)

Van okom gyanakodni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van a szomszédba egy ember, 60 éves.Az anyjával él.Ha megyek valahová mindig megkérdezi hova megyek. Meg ma is szóba elegyedett velem, és elkezdte mondani, hogy mi a végzettsége, meg hogy ő otthon szokott tanulgatni ezt meg azt, szóval olyan dolgokat amik engem egyáltalán nem érdekelnek vele kapcsolatban. Meg megkérdezte hogy hogyis hívnak?, meg hogy fogunk-e menni valahová nyaralni. Én erre mondtam, hogy már voltunk(mondtam hogy hol). És elkezdte mondani, hogy az szép hely, meg régebben ő is volt ott nem is egyszer, meg ilyenek. Mért csinálja ezt? Akar tőlem valamit? Vagy csak túlzásba viszem a gyanakvást? 13/L
2010. aug. 12. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek állsz vele szóba??m,enj tovább,mondd hogy elnezest de sietsz,lehet csak egyedül érzi magat,kérdezd meg a szüleidet hogy ki a szomszéd,vagy mondd meg neki hogy megállitott téged.
2010. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha látod, hogy ott van, akkor tegyél úgy mintha telefonálnál. :D amúgy szerintem, ha ez többször elő fog fordulni szólj a szüleidnek.
2010. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszed, szerintem mással is ilyen...itt a faluba is van ilyen ember tök bírom xD
2010. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit szenilis, vagy egyszerűen magányos. Én falun lakok és bár elég sok ember él itt, ha megyek valahova az ismeretlen öregasszonyok mindig megkérdezik hogy hová megyek :/ Szerintem ne gondolj rosszra, elvégre nem azt kérdezte hogy jársz-e valakivel, vagy szűz vagy-e még :D Légy vele kedves, van egy bizonyos kor, miután az ember szereti mindenkinek elmesélni az életét :)
2010. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!