Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van okom aggódni a barátságunk...

Van okom aggódni a barátságunk miatt? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 25 éves én 20(lányok vagyunk). A párjával elég rossz már a kapcsolatuk, csak sínylődnek de még mindig nem szakítottak véget ennek. Bár náluk a szakítás elég bonyolult mert zűrös náluk a helyzet, de ebbe most ne menjünk bele. A párja utál engem, mert szerinte befolyásolom a barátnőmet. Hol ott a barátnőm tudja magától hogy milyen aljas a pasija de ettől függetlenül szereti viszont el akarja hagyni. Szóval a párja nem nagyon örül neki ha mi találkozunk. Szinte csak akkor tudunk találkozni ha bemegyek a munkahelyére vagy esetleg 2 hetente egyszer eljöhet velem otthonról. A barátnőmnek nagyon rossz a helyzete de ő ezt tudja. Tenni is akar ellene csak nem olyan könnyű sajnos. Meg van kötve a keze, de ezt nagyon sokáig kéne magyarázni hogy megértsétek :(

Ha itt hagyja a pasit akkor haza kell költöznie és több mint 200 km távolság lesz köztünk. Félek hogy ettől megromlik a barátságunk és már nem lesz olyan szoros mint eddig. Találkozni még ennél is kevesebbet fogunk ami nagyon elszomorít de nem tehetünk mást hisz nem maradhat tovább a pasival. Teljesen kikészül idegileg és lelkileg is arról nem beszélve hogy még nagyon fiatal hogy tönkre tegye magát. A barátságunk nagyon jó mindent megbeszélünk egymással és feltétlen szeretet van közöttünk. Nem tudom mi lesz ennek a vége de nagyon félek, hogy rosszul sül el ha visszaköltözik Tatabányára. Most úgy érzem van olyan erős a barátságunk hogy kibírja ezt a távolságot viszont ha visszamegy akár minden megváltozhat és ettől nagyon félek. Ott lesznek a régi barátai, más környezet stb. Nem szeretnék csalódni, a legjobb barátnőmben. Ha bekövetkezne nem tudom hogy tenném magam túl rajta.


2011. aug. 15. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem költöztök össze? Vagy megy te hozzád??
2011. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem kivitelezhető. A szüleimmel élek még itt pedig nincs túl sok hely. Pénzünk pedig nincs egy külön lakásra.
2011. aug. 15. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért van megkötve a keze, mert szüksége van a pasi lakására? Már bocs, de emiatt tűrni elég nagy hülyeség, szerintem már rég elvesztette az önbecsülését csak így bírhatja ki ezt az egészet. Ha bekövetkezik, telefonálni, e-mailezni, stb, még tudtok. És neki nincs annyi pénze, h béreljen egy lakást?
2011. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy is! Nem azért, az sokkal sokkal bonyolultabb dolog. Ő akármikor hazaköltözhet a családjához T.bányára. Nem a lakás miatt van megkötve a keze, elnézést ha ez jött le abból amit leírtam. A külön lakás témát kizárhatjuk mert nem tudjuk megvalósítani. Tudom hogy van telefon meg internet de attól még ugyanúgy elhidegülhetünk :/
2011. aug. 15. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
De akkor miért van megkötve a keze? Ha tudnánk, talán (többet) tudnánk segíteni.
2011. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!