Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik jobb hely (minden...

Helota kérdése:

Melyik jobb hely (minden szempontból), Sopron vagy Győr?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Győr. Sopronban lakom. Ha szereted a kisebb városokat akkor gyere ide. Nincs annyi lehetőség ha programot akarsz csinálni/vásárolni mint győrbe (max ha kimész ausztriába). Hangulatos tud lenni néha de hamar bele lehet unni, mivel elég kicsi város. Én a helyedben győrt választanám de ez függ a személyiségedtől és hogy hány éves vagy stb és persze ez csak az én véleményem nincs 100%garancia rá
2020. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Győr - Szintén egy soproni. Ha nem akarsz beszűkült unalmas ember lenni, esetleg alkesz, aki az eurókat kergeti.. akkor ide ne gyere.
2020. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sopron kicsit ilyen munkás város jellegű lett. Vannak gyönyörű részei, de ezt inkább arra értem, hogy kevesebb a szórakozási lehetőség.


De sokaknak ez jön be, mivel Bécs is kb 45 perc. Kijárnak ingázva dolgozni. Hazai árak de osztrák fizetés.

Ha ez a terved akkor Sopron.



Mondjuk elég sokan özönlöttek be ide a városba. De érdekes, hogy sokan örülhetnének a betanított munkájukért 130 ezernek de itt megkapják az 1400 eurójukat évi 14x ...


Az igaz, hogy betanított melóra már nagy a verseny, de szakmával azért még gyorsan lehet találni kint melót.

2020. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!