Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha boltban tönkreteszek...

Ha boltban tönkreteszek valamit véletlenül és ki akarják fizettetni, de nincs nálam maszk akkor hogyan fizessem ki?

Figyelt kérdés
Kifizetném, de ugyebár maszk nélkül tilos mert megbüntetnék a boltot, én pedig nem vagyok hajlandó felvenni. Így esetleg eltekintenek a kifizetéstől?

2020. dec. 22. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendőrt hívnak, aki két dolog miatt is meg fog büntetni. Kivéve, ha elszaladsz. Ja, és nem vagy vicces, de biztos van valami más, amiben jó vagy. Találd meg!
2020. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszk nélkül be sem mehetsz, mert kiküldenek még az ajtóban. Ha nem, már ezért hívhat rendőrt.
2020. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
fake
2020. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem mindenol nézik már rögtön belépéskor a maszkot.

De én kifizetném, de ők nem engedik maszk nélkül.

Másrészt meg távoznák is maszk hiánya miatt, de azt sem engedik, ha em fizetem ki.

2020. dec. 22. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszban leírták mi történne. Ha rongálsz akkor nem fognak távozni engedni, ha meg kiérkezik a rendőr és nincs rajtad maszk, azért is megbüntet. Ilyenkor nincs személyiségi jog, hogy téged nem korlátozhatnak a szabad mozgásban, és inkább távozol.


Lassan egy éve maszkot kell hordani, ideje lenne beletörődni, és nem játszani a szabadságharcost.

2020. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!