Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában milyen végzettségekk...

Angliában milyen végzettségekkel lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amivel ottani viszonylatban is jól lehet keresni.

És még valami...a bébiszitterkedés mennyire számít jól fizetett munkának?


2010. aug. 12. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Angliával csak annyi a probléma, hogy bár magyar viszonylatba jól megfizetnek, de a kinti áraik nem valami olcsóak egy bébiszitter fizujához képest. Itthon sokat ér, de kint már kevésbé, ne számíts sok félre rakott pénzre. De a válság miatt most oda se kell munkás :) remélem segítettem.
2010. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De pl rgy bébiszitter a családdal él nem?Szóval szállás+kaja már van,és azon felül fizetnek a gyerekfekügyeletért nem?Azért abból lehet félre tenni,szerintem.

De a múgy arra gondoltam,hogy itthon milyen szakmát érdemes tanulni,amivel ott lehet érvényesülni,vagyis jól lehet keresni?!

2010. aug. 13. 11:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyenek érdeklenek,hogy mondjuk pedagógus,vagy gazdasági,vagy mérnöki,vagy milyen más egyén szakterület az amivel viszonylag könnyen lehet munkát találni ott,és amiért (ottani viszonylatban is)jó fizetést is kap az ember.
2010. aug. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!