Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyfolytában üt/rúg a testvére...

Egyfolytában üt/rúg a testvérem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyfolytában megüt/megrúg a testvérem, miközben semmi "rosszat" nem csinálok. Tegnap is azért ütött meg teljes erőből, mert egy kicsi (egy olyan körömház méretű) margarin ott volt a konyha asztalán, és én a kezemmel töröltem fel, nem egy törlővel. Régebb jó volt a kapcsolatunk ( együtt játszottunk, filmet néztünk, stb, stb...) most meg ha már kérdezek is valamit, már megemeli a hangját, "idegesen" válaszol és ugye a "megérdemelt" ütés minden "rossz tett" után. Anyukámnak is szólok mindig, de Neki mindig az a válasza, hogy "Szeretetből csinálja". Már volt hogy komolyabb sérülést (megrúgott, elvesztettem az egyensúlyom és úgy estem le hogy a bokám kificamodott, amit szerintem nem szeretetből csinált.) okozott. Ez ellen mit tudok tenni? (2 év különbség van köztünk.16-18.)
2020. dec. 23. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján azt mondanám dühkezelési problémái és istenkomplexusa van vagy csak borzasztóan éretlen. Éreztesd vele határozottan hogy neked ez rossz, de ne megalázkodva vagy hisztizve. Lehet közli majd hogy ő csak hülyült de ha nem panaszkodsz hanem visszatámadsz szóban valószínűleg meghátrál. Ha már nem érzi ezáltal felsőbbrendűnek magát, nem lesz értelme folytatnia.
2020. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit bambáskodsz, üss neki vissza, de olyat, hogy soha eszébe se jusson újra hozzádnyúlni. Anyád meg egy debil. Rég el kellett volna vinnie szakemberhez, mert egy pszichopics@.
2020. dec. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Anyád egy idióta.


Azért üt mert hagyod.


Én nekimennék úgy igazából...

2020. dec. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szólj Anyudnak, h ez komoly. Apud nincs? Megértem, h nem ütsz vissza, de próbáld megvédeni magad. Azért az durva, h a kificamodott bokásra sem mondott semmit Anyád.
2021. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Apám nincs, őt nagyon fiatalon veszítettem el. Mostmár Anyum valamennyire "megpróbál" odafigyelni ezekre (valahogy elmagyaráztam nekiy hogy ez már kezdett rosszabb és rosszabb lenni) , de nem hinném hogy hatna a tesómra ez majd. A fenti váladzokra is hallgattam, mert mostmár visszaütök.
2021. jan. 10. 00:56
 6/6 anonim válasza:
Mi a helyzet azóta?
2022. márc. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!