Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok 147cm...

11 éves lány vagyok 147cm 41kg. Próbálok leszokni a cukros italokról, de van 2 testvérem akik egyfolytában üdítőt isznak, de próbálok csak vizet inni. Minden nap mozgok 45 percet. Megtudná valaki mondani hogy szabaduljak meg a fölöslegtől?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 21:27
 1/10 anonim válasza:
92%
11 évesen a 41 kg-ban mi a felesleg? Szerintem semmi...
2012. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A legtöbb ruhám feszül rám és az összes barátom piszkál a hasam miatt még strandra se nagyon megyek
2012. okt. 27. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mégis, milyen feleslegről beszélsz 41 kilóval!? Jó, hogy még egészséges vagy! - már, ha az vagy...


És azért feszülnek rajtad a ruháid, mert nőiesedsz. Ezt nem fogod tudni fogyással megállítani - és nem is szabad. Igen, a régi pólóid és nadrágjaid is feszülni fognak rajtad, és le is kell majd őket női ruhákra cserélned, ugyanis nő a melled és szélesedik a csípőd, kicsit nagyobb (vagyis inkább kerekebb) lesz a feneked is. Ez természetes, minden lány átesik ezen, te sem kerülheted el. Még akkor sem, ha anorexiásra fogyasztod magad, ahogy azt az egyik ismerős kislány csinálta. Igaz, neki asszem azóta sem jött meg rendesen (már 16 éves...), és lehetséges, hogy egész életében gondjai lesznek, a növésben is lemaradt... De az alkata még így is nőiesedett!

Szóval felejtsd el ezt a fogyókúrás butaságot, és inkább vegyél magadnak megfelelő méretű ruhákat!


Ettől függetlenül a cukros italokat nyugodtan elhagyhatod, de nem a súlyod, hanem a fogaid érdekében.

2012. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy feszülnek a ruhái, 11 évesen ugyanis még növésben van, szerencsére. Senki nem hordja 11 évesen azokat a ruhákat, amiket 9 évesen kapott. Ez normális.

De a kérdező súlya is az. Vegyél új ruhákat, ennyi.


Mellesleg attól, ha a tesóid üdítőt isznak, te nem leszel kövér.

2012. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Várj, és nőni fogsz. :)
2012. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fölösleg benned csak aggódásból van. Nézz meg egy vígjátékot.
2012. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam,hogy feszülős ruháim vannak mert nem veszek fel mást.Nem azt hogy feszülnek a ruháim most kaptam egy csomó új ruhát.
2012. okt. 28. 09:29
 8/10 anonim ***** válasza:

kicsit kaptál

11évesen minek foglalkozol a súlyoddal

hidd el 15 évesen ha leszel 165 cm lehet hogy még 60 kiló is leszel és normális alkatod lesz(pl lesznek szép melleid, formás csipőd, combod, feneked) ezzel nincs semmi baj, ez nem baj ettől nem kell megijedni, fejlődsz

amúgy meg ne vegyél annyira feszülőd farmert az nem is jó, kényelmes ruhát vegyél és akkor nem fogod magad kényelmetlenül érezni magad a feszülős ruhádiban

üdítőt meg ne igyál ennyi

inkább tanulj mint hogy az anorexiások táborát gyarapítanád........

2012. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
majd nösz énis duci voltam de nötem
2012. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Már ne haragudj meg,de azt írtad hogy feszül rád és nem azt hogy feszülős ruháid vannak....

Meg 11 évesen hova vennél fel feszülős ruhát...Nem értem a mai fiatalságod remélem sminkeled is magad :D

Am meg mindenkinek igaza van nem kell foglalkoznod még a súlyoddal mert szerintem normális a súlyod a magasságodhoz!

21/L

2015. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!