Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wishen ez megbízható?

Wishen ez megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta a Death Note fanja vagyok. Szeretnék egy Death Note füzetet. Wishen a ruhák nagyon rosszak azt tudom, viszont egy füzetet nem lehet elrontani...vagy de? Aki rendelt már tollat/ceruzát/füzetet, légyszi írja meg:

Milyen a minősége?

Nem laza a borító ragasztása?

Nem túl ,,műanyag" hatású?

Előre is köszi mindenkinek <3



2020. dec. 24. 21:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
igen, valami olyasmi vagyok xD megprobalom
2020. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Jolvan xD ez is sikerult, *megtapsolja magat*

[link] Nyah, en ha megnyitom azt a linket, ezt mutatja

2020. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Köszi, de nem erre voltam kíváncsi, hanem arra, hogy látod-e a linket, amit mi valamiért nem...
2020. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Oké, megnéztem más böngészőből, valószínűleg a Chrome szűrte ki a linket, mert nem tartja megbízhatónak a wish-t.
2020. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Én operán vagyok
2020. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Jolvan, belinkelte az emberunk ezt a fuzetet, en megnyitottam, es le screeneltem. Ha nem erre gondoltal akkor mire? :')
2020. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nem engem kell szidni, én belinkeltem. Ha nem nyitja meg ez van. Akkor nem kell kommentelni. De amúgy ha wishre beírod hogy Death Note füzet, ki fogja dobni na m1
2020. dec. 29. 18:44
 38/39 anonim ***** válasza:

En pont, hogy arra mondtam, hogy le screeneltem, es ott volt megnyitva a link, mert valaki nem hitte el, hogy meg lehet nyitni, aztan miutan ezt megtettem, valaki azt irta, hogy nem erre gondolt. Kerdezem en akkor mire????

ui: Amugy senki sem szidott teged

2020. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
De értsétek már meg, hogy nem az a baj, hogy nem nyitja meg, hanem konkrétan ott sincs a link, küldtem róla screenshotot is. De mondom, valószínűleg ki van szűrve
2020. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!