Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a jövőben?

Mit csináljak a jövőben?

Figyelt kérdés

Ti mit csinaljak? most vagyok 9.es és fogalmam sincs mit szeretnek a jövőben csinálni. Tudom H bőven van időm tapasztalni de kicsit aggaszt hogy rajtam kívül mindenki akit ismerek tudja mivel akar foglalkozni, mit akar csinálni.Igazabol az a gond hogy nem tudom mi a választék XDDD azt tudom h van ilyen hogy ugyveed, orvos, stb. valamit ajánlani tudtok?

Rólam annyit H lány vagyok, elég kreatív,inkább humán beállítottságú,szívesen foglalkoznék filmekkel, sokat utaznek, a nyelvek is elég jól mennek, nem okoz gondot ha egyedül kell csinálnom valamit , vagy akár csapatban meg úgy elég erős suliba is járok ami rohadt jó alapokat ad, rajzolni is szeretek, de nem az a legfőbb dolog az életemben , jól megy de nem nagyon nagyon kiemelkedő, bár ezen bármikor fejleszthetek

Ötletek?

Előre is köszi a válaszokat:))



2020. dec. 25. 14:23
 1/3 anonim válasza:
Ugyanez van velem is. Nekem a legiutaskisero jon be
2020. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

probálj meg néhány pálya orintációs kérdő ivet kintölteni , [link]

vagy vannak ilyen tanácsadó emberek is.

2020. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs a helyes írásért. elözö vagyok
2020. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!