Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Győrben hova érdemes költözni,...

Győrben hova érdemes költözni, ami jó környék, és van viszonylag közel vízparti bicikliút?

Figyelt kérdés
Jó környék, tehát biztonságos, vannak boltok stb, van zöld a közelben, viszont nincs túl messze a vízparti kerékpárutaktól. Egyáltalán vannak ilyenek? Mennyire jellemző a bicikliutak kiépítése?

2020. dec. 27. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából 10 percen belül mindenhonnan ott vagy bringával, szóval ilyen tekintezben nincsenek távolságok. Boltok mindenhol vannak, zöld is, a közbiztonság is jó a legtöbb helyen, kivéve Újvárosban pár utca. Mik fontosak még? Ár?
2020. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez biztatóan hangzik :) ami fontos még esetleg, hogy ne rideg paneldzsungel legyen a környék, hanem barátságosabb hangulatú... amúgy 1-1,5 szobás lakást szeretnék majd bérelni, ami jó lenne ha rezsivel együtt max. 100 lenne, erre van esély?
2020. dec. 27. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható, egyetem/munkahely közelsége számít?
2020. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Révfalu,Sziget
2020. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hol lesz a munkahelyem, majd az új évben kezdek el keresni :D de lakhatás szempontjából ez nem lesz annyira fontos, van kocsim. Ami esetleg fontos, hogy ne lakjak majd túl messze a belvárostól. Peremvidéken nem szeretnék lakni.
2020. dec. 27. 22:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziget egyébként tényleg nagyon cigányos? Még nem jártam azon a részen, de itt olvasgattam ilyesmi témájú kérdéseket, és sokan írták, hogy csak Szigetbe ne...tényleg ennyire vészes manapság is?
2020. dec. 27. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziget már kezd fejlődni,új építésű lakások,uszoda,közel az egyetem,Püspökerdő.A ciganyok inkább az újváros felöli részen vannak.
2020. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld mindenkinek!
2020. dec. 27. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Révfalu jó, csak drágább, Szigetben is nyugodtan nézhetsz lakást, én is laktam ott, semmi problémám nem volt. Inkább néhány utca, vagy háztömb van, amit kerülj. Ha új építésű házban keresel, ott nem lesz gond.
2020. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a tanácsot :)
2020. dec. 28. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!