Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon gondolkodtam, hogy annyi...

Azon gondolkodtam, hogy annyi ilyen romantikus regény van tizenéveseknek amik egy lány szemszögéből írják le, hogy mi történik a lány és a fiú között, aki tetszik neki. Olyan könyvek is vannak ilyen kategóriában, amik fiú szemszögéből íródnak?

Figyelt kérdés
Szeretem az ilyen regényeket, olyan szórakoztatóak, ha unatkozom csak leülök és olvasok belőlük. De felmerült bennem ez a kérdés, ami lehet hogy kicsit hülyeség, de szívesen olvasnék ilyen könyvet egy fiú szemszögéből leírva, hogy hű de nagyon tetszik neki a lány és aztán össze is jönnek és hogy ő mit érez közben, azt is látnám. Mert ahol lány szemszögéből van írva, ott a fiú érzéseiről semmit sem tudunk azon kívül, amit a lánynak kimutat. De hogy valójában ő mit érez meg mennyire izgul, azt sosem tudjuk meg, csak a lányról. Ezért érdekelne, hogy léteznek-e ilyen könyvek. Ha igen, mondanátok pár címet? :D Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. dec. 27. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A váltott szemszöges a gyakori.
2020. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
79%

Jamie McGuire: Veszedelmes sorscsapás

Coleen Hoover : Szívcsapás trilógia 2. része és lehet, hogy a 3. része is de abban nem vagyok biztos

2020. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erdős Zsuzsanna trilógiája: Vedd már észre!, Még sincs vége!, Hidd el végre! Király Anikó: Csak barátok

Ezek mind váltott szemszögű könyvek, ahol le van írva a fiú oldaláról is a történet

2020. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!