Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Termék visszaküldésében...

Termék visszaküldésében segítene valaki?

Figyelt kérdés

21-én rendeltem néhány terméket egy oldalról, amik közül az egyik sajnos nem olyan, ami kellett volna. Csak 14 nap van az elállásra, de ki kell tölteni egy űrlapot - amivel nem is lenne baj, hogy ha nem kellene küldeni egy elállási nyilatkozatot, amit alá kell írni. Nem tudom aláírni, mivel elektronikus a dokumentum. Ebben az esetben mit kell tenni?

Ünnep előtt írtam nekik egy üzit, de azóta sem válaszoltak.



2020. dec. 29. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell nyomtatni, aláírni, és beszkennelni - ha elektronikus úton akarod közölni az elállást.


Ha nem, akkor a kitöltött nyilatkozatot berakod a visszaküldendő csomagba. Lásd, Edigital kifejezetten így írja le a menetét:

[link]

2020. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. dec. 29. 12:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Kéri a számla csatolását és a számla sorszámát is, de nekem nincs számlám. Mit tegyek?
2020. dec. 29. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan webáruház, ahol már nem küldenek papír alapú számlát, hanem a visszaigazoló e-mailek között lesz elektronikus formában. Ha nem kaptál, akkor fel kell venned velük a kapcsolatot, és rendelésszámra vagy bármilyen beazonosítóható adatra hivatkozva kérni a számlát.
2020. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van a megrendelésre és a fizetésre is kapott emailem, csak nincs hozzájuk csatolva dokumentum. Akkor írok nekik harmadjára is.
2020. dec. 29. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egy ötletem maradt. Ha van a webáruház oldalán létrehozott fiókod, és ott a rendelések nyilvántartása, esetleg még ott is lehet.
2020. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a rendelés időpontjában nem volt fiókom, csak később regisztráltam :(


Írtam nekik. Remélem segítenek, bár a karácsony előtt írt emailemre sem válaszoltak soha. Vagy lehet, hogy csak az újévben állnak vissza dolgozni?


Mindenesetre nagyon köszönöm a segítségedet! :x

2020. dec. 29. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!