Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kislányként imádtam, amikor...

Kislányként imádtam, amikor anyám puszilgatta a hasamat. Nagyon gáz voltam?

Figyelt kérdés

Óvodáskoromban, de még 8-9 évesen is anyám sokszor "játszott" a hasammal. Puszilgatta, belefújt, csikizte, a köldökömet cirógatta és egyenesen imádtam, az esetek kábé felében még én mentem oda hozzá a pólómat felhúzva, hogy csinálja megint.


Persze, mint írtam, gyerek voltam, de nem volt nagyon ciki?



2020. dec. 30. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Nem. Ez egy aranyos játék.:)
2020. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is aranyos. Ha lejjebb puszilgatott volna, az már kérdésesebb eset lett volna.
2020. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok! Akkor nincs okom szégyenkezni még így utólag sem. Amikor az említett dolgokat űzte velem anyám, valahogy olyankor éreztem leginkább a szeretetét. Még ma is mosolyogva emlékszek vissza rájuk. Emlékszem egy alkalommal megkérdezte, mit kérek szülinapomra és még akkor is képes voltam arra is azt mondani, hogy sok-sok puszit a hasamra! :D


Ám bocsi, hogy itt nekiálltam áradozni, csak kijött belőlem az érzés. Köszi még egyszer, hogy megszántatok a válaszokkal! :)

2021. jan. 1. 00:48
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon aranyos dolog 🙂 és ezt csak anyukádtól szeretted, vagy mástól is?
2021. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Aranyos lehettél, most nem hiányzik puszi a hasadra 😁 ?
2021. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%

Mi kesztetett arra , hogy nyiss egy topikot a noklapjan is , de megvaltoztatott szoveggel ? Idezlek :

"***********Óvodáskoromban, de még 8-9 évesen is anyám sokszor "játszott" a hasammal. Puszilgatta, belefújt, csikizte, a köldökömet cirógatta és egyenesen imádtam, az esetek kábé felében még én mentem oda hozzá a pólómat felhúzva, hogy csinálja megint.


Nagyon imádtam, az idő múlásával ez azonban abba maradt, viszont titokban most is vágynék rá tőle? Szerintetek visszataszító vagyok? Egyáltalán merjem megemlíteni anyámnak így most 15 évesen? Hogy nézne az ki? Esetleg úgy, hogy elevenítsük fel a régi szép időket?


Mi a véleményetek az egészről és mit javasolnátok?*******"

2021. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6-os, itt vagy még? Nyakon csíptél. A válaszom:


1. Több helyen kérdezve = több válasz

2. A topikban nem átköltve van, hanem kibővítve, mert menet közben megijedtem kissé, hogy elhamarkodottan írtam a gyakorira, ugyanis jobban belegondolva, az enyémhez képest sokkalta kevésbé kínos kérdésekre is meglehetosen durva/degradáló válaszok szoktak érkezni. Meg is lepődtem, hogy az eddigi hozzászólások még totál normálisak voltak.


Immár a teljes szitu ismeretében, mit gondolsz? Hogy ennyi idősen vágyom még anyámtól a fent említett dolgokra? Álljak elő neki vele?


Ne haragudj, nem mertem ide mindent leírni. :/

2021. jan. 2. 21:32
 8/11 anonim válasza:
54%

Mi a kinos ?

Az olvasonak nem kinos belebotlania ilyen netszemetbe ?

Szerintem egy idos perverz pacak vagy es nem 15 eves leanyka , es tabuszexrol dumalasra van szukseged ahhoz , hogy kiverjed... ennyi

2021. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
14%

#7re valaszolva

Hat igy ez nem ugyanaz a teszta!! Tegyuk fel ,hogy valoban egy 15 eves leanyzo vagy..


Anyak/apak csiklandoznak , begerjesztenek 15 eves , felserdult/ivarerett fiukat/lanyokat . A sajatjukat nem .

Az incest/verfertozes torveny altal tilos : itt olvass utana


[link]


Szepen tedd fel a kerdest az anyukadnak . Majd megmagyarazza .


S ha problemad van , gyerekfejjel , jobb lenne , ha nem idegenektol kernel tanacsot , hanem a szuleidtol : a nevelesed rajuk tartozik , ha marhasagot csinalsz , OK fognak megvedeni/segiteni...nem a vadidegen akarki , akit az intimitasodba beavatsz...

2021. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinálták kisebb koromban és én is szerettem. Most is vágyok rá, de inkább barátnőtől(ha lenne).
2022. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!