Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gáz voltam kislányként?...

Nagyon gáz voltam kislányként? És szerintetek elmondjam anyámnak utólag?

Figyelt kérdés

Még olyan 6-7 éves voltam kábé, akkoriban szerettem anya fenekét lesni. Mondjuk pl. raportra hívta valami miatt a testvéremet leguggol elé, számon kéri, kiosztja, közben meg kikandikált a feneke a nadrágjából, én meg ilyenkor imádtam ezt nézni, de egyébként máskor is, amikor így villantott. Egyszerűen marha viccesnek találtam a dolgot. Olyan is volt, hogy még fél órával késöbb is azon kuncogtam, hogy láttam anyu popsiját! Tesóm meg, ha látott magamban röhögcsélni, nem értette mi ütött belém, mindig rákentem, hogy eszembe jutott egy vicces jelenet a tévéből.


Mit gondoltok? Ciki volt, hogy anyám fenekét lestem akkoriban és szerintetek elmondjam neki? Kábé 7 év eltelt azóta.



2020. szept. 27. 07:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy heteró.😂
2020. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%

Én azt imádtam, amikor a legjobb barátom anyja fent guggolt a teraszon és be lehetett látni a ruha alá.

Annyira, hogy lehetett látni, hogy borotvált, borostás vagy szőrös a lyuka.

2020. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
6%

Viccen kívül.

(Egy leszbikus.Volt hasonló élményem anyámmal.)

2020. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem minden gyereknek vicces ha ilyesmit lát, nem hinném hogy ettől leszbikus. Szórakoztatónak találta, nem vonzónak.
2020. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
99%
Nincs ennek jelentősége. Ha gondolod, meséld el, de ha anyukád nagyon prűd, akkor inkább ne, mert esetleg túlreagálja.
2020. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%

Ne felejtsük el,hogy olyan 6-7 éves kisgyerek volt akkor még,tehát ettől még leszbikus.


Egyébként miért kéne elmondani?

2020. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Bírom már ezt az LMBTQETC propagandát. Ha egy kislány röhög az anyja popóján az már szerintetek leszbikus. Szánalmasak vagytok.
2020. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

07:28

Kíváncsi volt.Annyi idős korban még nincs vonzalom.Én is csak kíváncsi voltam milyen anyámmal a csók, de nem azért, mert "gerjedtem" rá.Elvileg van kiskorban ilyen, hogy "szerelmes" lesz a gyerek az ellentétes nemű szülőbe.Hát én az azonos neműbe voltam "szerelmes".

2020. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Ne mondd el neki, rohadt fura szituacio lenne
2020. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
szóval mg nem vagy 16????
2020. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!