Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezelnek "kislányként"?...

Miért kezelnek "kislányként"? 18/l

Figyelt kérdés

Arról beszélek, hogy van egy barátnőm szintén 18 éves. A külömség közte és köztem, hogy én fiatalabbnak nézek ki úgy 3 évvel kb. És még az, hogy, ha én mondok olyanokat, hogy veszek piát, vagy, ha pasiról van szó, akkor mindig néznek és megkapom, hogy "micsoda?" "már most?" "nem korai még" sőt egyszer megkaptam, hogy nem kéne energiaitalt innom mert gyerek vagyok xd!

Viszont, ha ő mondja abból nincs semmi, SŐT! volt, hogy bulizni ment el ezekkel az emberekkel, (ahol jól be is rúgott) és az már teljesen természetes.

Ui: most munkatársakról beszéltem és tudják hogy egykorúak vagyunk. Ez lehet azért, mert eleve fiatalabbnak nézek ki vagy más miatt?



2020. jan. 13. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Rajtad még látják, hogy szűz vagy!
2020. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Ahh, hala szerencsere hogy en nem csinalom ezeket (buli,csaj, energiaital)


En a helyedben inkabb raerek kesobb is stylera fognam magam,de tudom nem megoldas.

2020. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok bulizós, de pl az, hogy megiszok egy doboz sört vagy, hogy van barátom az nem annyira korai, nem?
2020. jan. 13. 20:59
 4/5 A kérdező kommentje:

És az energiaitallal sincs semmi gond!

(és mint mondtam van barátom, hagyjatok a privátokkal!

2020. jan. 13. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Ha úgy vesszük lány vagy még 🙃

Főleg ez a kiírásod s gondjaid alapján 😁


Pl én nevetek, mikor ki is mondja valaki más-más formában milyen fiatal vagyok.


A korodbeli srácok udvarolgatnak, fütyülgetnek, amikor oda állok az arcukba s mondom minimum 10évvel idősebb lennél öcsikém akkor se biztos, hogy lenne esélyed...stb


Volt kollégák azt hitték, hogy diák-melós vagyok náluk, majd mosolyogtam, amikor irodára jöttek fel: szembesültek, hogy én lettem akkor a felettesük.


Pár utazáson reflexből diákként adják a jegyet, volt hogy én se figyeltem s gondok adódtak belőle.


Nah az már neccesebb baj, főleg ha büntetgetni akarnak.


Személyimet mai napig elkérik, ahova nem járok rendszeresen.


S ne feledd attól, hogy elmúltál 18 az nem azt jelenti pikk-pakk nő vagy.

Csak egy szám.


+Nagyon határán vagy a számnak, plusz vagy minusz pár év semmi.


Idővel lehet vissza sírod, hogy fiatalabbnak néztek, nem pedig vénnek.


Anno 18-as szülinapomon reakcióm:


"Kelj fel, ma van a 18. szülinapod!"


Én: hagyj aludni, ugyan olyan nap, mint a többi, csak több felelősséggel jár a 18felett.


Apám csak nézett.



A korombelieket körbe nézem, osztálytalálkozón pedig méginkább sokkoló élmény volt a kor VS kinézet.

25-30-as emberekről beszélünk.


Akik zöme +10 de van aki laza +25évet is mondhatna magára, amilyen állapotban vannak kinézetre.


Alig 4ember a 100-ból, akik fiatalosak, ápoltak.


Osztálytalin fél órát voltam, nem tudom elviselni az ápolatlan s megviselt embereket. (Nagyon negatívak is voltak, panaszok...stb ment csak o.o)


Majd 10 év múlva lehet összeteszed a kezed, hogy fiatalosabb vagy 😁👌

2020. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!