Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek fotogén?

Hogyan legyek fotogén?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Instagramra kirakni képeket de ha végre találok egy jó helyet ahol lehetne fotózkodni akkor mindig olyan rossz képek készülnek, nem tudok pózolni.

2020. dec. 31. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kérdést pont nem úgy lehet eldönteni, hogy nem látszol.

Szerintem továbbá nem is pózolni kéne, hanem valamit kifejezni.

Szerintem egy jó fotós képes kihozni belőled a legjobbat (bár ha az a legjobb nem sok, akkor nem sok).

Szerintem jó fotós k* kevés van.

2020. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Mi a célod? Becsapni másokat? Vagy ami rosszabb: önmagadat?

Minden ember önmagában tökéletes. Senki a kerek világon nincs még egy, mint te magad.

Ne akarj más lenni.

Egyébként nem nagyon van arra recept hogy a jól fotózhatók mitől azok.

Vannak nagyon kellemes megjenésű, szép arcú emberek, akik képeken nagyon nem jól festenek.

És ez fordítva is igaz.

2020. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaki vagy az, vagy nem.
2020. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szerintem fejleszthető, én jobbnak érzem már magam ilyen tekintetben, mint 18 évesen, mikor készült a tablóképem. Most 23 éves leszek.

Gyakorolj sokat tükör előtt, nézd meg, hogy mi áll jól. Pózokra interneten is rá tudsz keresni.


Egyébként nem feltétlenül becsapni akar másokat a kérdező, én többektől hallottam, hogy személyesen máshogy nézek ki, pozitív értelemben.

2021. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!