Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már az AliExpre...

Valaki rendelt már az AliExpressről?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Igen, én már rendeltem többször is.
2021. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan kell rendelni? Mit érdemes? Nem magyar.
2021. jan. 1. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresel valamit ami tetszik, kiválasztod a színét, méretét, stb., berakod a kosárba, beírod az adataid, választasz szállítást (összege, illetve hogy mennyi időn belül kell megkapnod), majd leadod a rendelést.

Azt érdemes, amire szükséged van, és mondjuk többen pozitív visszajelzést adnak a terméket illetően.

2021. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szeirntem fontos hogy nézd meg a komment részleget, hogy milyen minőségben érkeznek meg a dolgok, mert sajnos az aliexpresszben csalódtam már énis. Volt hogy egyszer kicsi volt amit rendeltem vagy nem működött a dolog amit rendeltem.

Nézd meg mennyi a szállítás mivel, lehet olcsó a termék viszont lehet rossz, vagy drága a szállítás.

Nekem volt hogy 2 hónapot vártam egy csomagra. De persze volt olyan hogy hamar megjött.

Azt rendsz amit szeretnél igazából, és te döntsd el hogy érdemes e neked ezt megrendelni.

2021. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyit hozzáírnék a többiekhez, hogy bár baromi ritkán, de rácsaphatnak vámot (főleg a nagyobb értékű) a rendelésekre utólag, és akkor érhet kellemetlen meglepetés.

Illetve amellett, hogy figyeled a termék alatt a visszajelzéseket, azt érdemes megemlíteni, hogy mindig feldobja a megrendelt termékeknél az 'Open dispute' funkciót, ami lényegében a pénz visszafizetése, már én is alkalmaztam, persze pár napot kell várni a tranzakcióra. Összességében én ajánlom az oldalt, mert nagyon jó ajánlatokat ki lehet fogni, és úgy tapasztaltam, hogy az egyik legkevésbé kockázatmentes nemzetközi 'áruház'. Kisebb játékokkal az alkalmazáson belül kuponokat is szerezhetsz a még nagykbb kedvezményekért.

2021. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!