Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett a halál pontos oka?

Mi lehetett a halál pontos oka?

Figyelt kérdés

Nemrég tálaltam egy videót egy három évvel ezelőtti borzalmas vonat balesetről.

Egy férfi Nanjingban a peron és a vonat közé szorult. Nem halt meg azonnal, két órán keresztül szenvedett és szinte végig eszméleténél volt. Mi lehetett a halál oka? Mindenhol csak annyit említenek "halálra zúzta a vonat", de a videón a véren kívül a résben mintha valami más is látszana (talán belek, nem vagyok orvos). Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miféle sérüléssel lehet ilyen sokáig életben maradni, és mi/hogyan történhetett pontosan. Aki látta a videót és többet tud nálam, magyarázza el légyszi.


Különben, gondosan ügyeltek hogy mindent mutassanak csak a sérülést ne, illetve azt sem amikor kiemelték a testét a szerencsétlennek.



2021. jan. 2. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocsátanám: nem láttam a videót, és nem is szándékozom. Szakmámból kifolyólag viszont feltevéseim vannak.

Talán az oka a halálának a lassú kivérzés lehetett. Ilyenkor, ha a balesetet okozó tárgy (jelen esetben a vonatkocsi) szorítja az illetőt - tulajdonképp - az amiatt marad hosszabb ideig életben (bár esetünkben valószínűleg csak a haldoklását hosszabbították), mivel a nagyobb ereket, amik amúgy sérülhettek, nyomás alatt tartja, és enélkül rövidebb idő alatt elvérzett volna. Amint viszont kiemelik az illetőt, mondhatni az élet is elfolyik belőle.

Más alkalommal is történt olyan eset, hogy valakit az autója préselt a falhoz, a mentősök beszélgettek is az illetővel, de sejteni lehetett, hogy ahogy a kocsit eltávolítják a sérültről, a halál szinte azonnal beáll.

Nem is kell, hogy látványosan vérezzen, elég csak a belső sérülés.

2021. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
1-esnek: amit említessz az benne van a Horrorra akadva 3-ban is ;(
2021. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!