Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak szülinap...

Mit vegyek anyukámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
ő 39 lesz én 13/L.. légyszi fontos..
2010. aug. 13. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajándékot.



De most komolyan, mi honnan tudjuk szerinted? Te anyukád... Esetleg ha mondanál valamit, mit szeret, vagy ilyesmi.

2010. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
saját készítésű dísztárgy, parfüm, ékszer.. de am te ismered, te tudod miket szeret, minek örülne...
2010. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

háát ez az hogy ne igazán tudom..szóval így nincs semmi olyan..

nem mondanátok ötleteket??

2010. aug. 13. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az én anyukám például nagyon szereti a virágokat, és a csokit :) De mi itt tényleg nem nagyon tudhatjuk miket kedvel a te anyukád :S Bocsi!
2010. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Na jó. Vegyél neki egy jó könyvet/CD-t/DVD-t, amit már régóta el szeretne olvasni/meg szeretne hallgatni/nézni. Fűzz neki karkötőt vagy nyakláncot. Vegyél neki csokit. Vagy virágot. Menj el egy Kreatív Hobby-boltba, ott biztos találsz valami jót, amit te is el tudsz készíteni, annak biztosan jobban örülne, mintha vennél neki valamit :)

[link]

2010. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
más ötlet??
2010. aug. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!