Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek az anyukámnak...

Mit főzzek az anyukámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
valami egyszerűt szeretnék, mert még nincs sok gyakorlatom a sütés-főzés terén:))
2011. okt. 27. 11:08
 1/7 anonim válasza:
Tortát? Süteményt? Kedvencét?
2011. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nemtudom mért ebbe írta ki...-.-:DDD

másodiknak meg köszönöm:))

2011. okt. 27. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amiben a legügyesebb ,vagy konyhába. Ha még se sikerül hidd el anyud már a szándékot is nagyra fogja értékelni.

Max évek mulva jót kacarásztok rajta..

Velem már történt ilyen. Apu majd 10 év mulva mondta meg ,hogy ő életében ilyen rosszat nem evett,pedig csak 1 puding volt amit 10évesen csináltam neki. A főzős pudingot 3 féle össze nem illő izt kikevertem hideg vízzel.

Hálás vagyok neki mert nem vette el a kedvemet a főzéstől..

2011. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni, hogy mik vannak otthon alapanyagok, vagy még ezután mész vásárolni.

pl egy rakottkrumplihoz lehet, hogy van minden, de egy tejszínes -gombás csirkemellhez nem biztos.

írj egy kicsit többet, akkor talán könnyeben tudunk receptet ajánlani.

2011. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét egy két oldalon. Biztosan találsz finom és könnyű recepteket.
2011. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz főzöcskézni, akkor készíts hidegtálat.

Ha van a hűtőben felvágott, sajt, tejföl, tojás, akkor tedd szépen tnyérra a húst, vágjál sajtot mellé, díszítsd főtt tojással.

Ha van kedved, akkor majonézt keverj ki tormával, azzal töltsd meg a húst, és mint egypalacsintát tekerd fel.

Teríts meg szépen, tedd az asztalra a hidegtálad, kenyeret, és egy üveg (ajándék) bort.

Desszert lehet gyümölcssaláta.

Vágj össze gyümölcsöket, tegyél rá kis citromlevet, mézet, szegfűszeget, és be a hűtőbe. Tálaláskor mehet rá tejszínhab vagy édes joghurt.


Üdv!

2011. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:) amugy elotte elmegyek meg ugy is a boltba szoval mimd1:)
2011. okt. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!