Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki véleményt vagy...

Ha valaki véleményt vagy magamról tényt kérdez, akkor mi alapján pontoznak le vagy miért?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért kapom a negatív értékeléseket, mikor csak veleményt kérdeznek. Ha nem azonos a véleményem a többséggel, azaz nem vagyok tömeg, hanem egyedi vagyok, lepontoznak, holott mindenki az egyedit keresi állítólag. Most akkor hogy van ez?

2021. jan. 4. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Úgy van ez, hogy nem mindenki megfelelően használja ezt a funkciót.
2021. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Szimpatia pontozas van, nem valos hasznossagi ertekeles ... valojaban a kerdezonek kellene eldontenie, hogy hasznos-e neki a valasz, nem a valaszoloknak kellene egymast ertekelni.
2021. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én is egyfolytában ezt tapasztalom. Az ilyesmiket lepontozók nem látnak tovább az orruknál, ami más, mint az ő véleményük, vagy ízlésük, az nem jó.
2021. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azokat pontozom csak le, akik nem a kérdésre válaszolnak. Ha a kérdésre válaszol, akkor zöldet nyomok; kivéve ha valami konkrét olyan probléma, amire nyilvánvaló, hogy az nem jelent megoldást. Ez általában nem emberi kérdéseknél van, hanem racionálisabb dolgoknál és tényeknél.
2021. jan. 5. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
3-as vagyok. Ezek a mindent lepontozók olyanokat is lepontoznak pl. ,hogy mi a kedvenc fagyid. Oda vannak írva, hogy puncs, csoki, stb., minden válasznak 100%osnak kellene lenni, de nem az.
2021. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!