Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ps4 felhasználó fiók?

Aonime kérdése:

Ps4 felhasználó fiók?

Figyelt kérdés
sziasztok,Egy interneten lehet egyszerre két felhasználó fiókot használni ps4-en? Például én be vagyok jelentkezve az én psm-be akkor az öcsém be tud lépni az enyémmel valahogyan ? Mert egyenlőre nem engedi

2021. jan. 4. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Persze, hogy nem. Gondolj bele, hogy akkor összeállna egy 10 fős csapat és 1 játékpéldányt vennének 1 fiókba, majd mindenki belép és kedvére játszik vele, kijátszva a rendszert. 1 profil egy időben egy helyről használható.

Azt megoldható, hogy egy PS eszközre több fiókot is regisztrálsz és arra más eszközön is bejelentkezel, de 1 darab fiókot két különböző helyről egyszerre nem érhetsz el. Ha pedig multiplayer játékról van szó, akkor mindegyik fiókba külön meg kell venni a játékot, hogy együtt tudjatok játszani.

2021. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm választ:) valahogy sejtettem hogy ez nem ilyen egyszerű de reménykedtem hátha :D akkor sajnos meg egyszer meg kell venni a játékot ha az ocsivel két küldöm tv-en szeretnénk játszani 😬
2021. jan. 4. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy fiókot lehet használni ketten is is. Annyi megkötés, hogy ahol elsődlegesre van állítva a profil, ott tudsz játszani, bármelyik profillal a gépen, azokkal a játékokkal, amiket a megosztott profillal vettél, ahol viszont másodlagos, ott csak az adott accounttal tudod használni.
2021. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!