Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor és mitől romlott el a...

Mikor és mitől romlott el a vámpír mint karakter típus? Milyen tipikus kliséket tudtok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én Malkavita létemre azt mondom, hogy asenkiháziakat elkéne tüntetni a föld szinéről, nem igaz hogy a Herceg nem csinál semmit...
2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Malkavita mi? Haha! Síkítva próbálsz majd menekülni, ha meglátsz minket!A Nosferatukat! (régen játszottam különben, és az alapkönyvemet el is lopták...)


Te, kérdező, pontosan mire gondolsz? Én régebben szerettem vámpírokkal foglalkozni, meg szerepet játszani velük, de mióta megszületett a twilight baromság, már kimondani se szeretem.

2010. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem már az Anne Rice-féle kosztümös hajbókolás is sok. Nekem ettől vadabb, állatiasabb egy vámpír.
2010. aug. 13. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó de ha minden vámpír ilyen lenne, nem lehetne róluk túl sokat írni, meg annyit foglalkozni velük meg még kevesebb értelme lenne a mai korban játszódó vampírtörténeteknek, mert ha ilyenek hogy nem írtottuk ki őket több ezer év alatt, nem?
2010. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alternatív univerzum?

Kevésbé civilizált világrészek? Pl. Afrika, Mexikó... stb. ott szerintem egy csorda zombi se tűnne különösebben föl.

2010. aug. 13. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
most azt akarjátok mondani h télleg létezne vhol vámpirok elbujva?
2010. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vámpírok nem léteznek, ezt biztosan állíthatom

igen, egy vámpír nekem is olyan vad típus, nem az aki szerelmes lesz egy halandóba és ezért nem falja fel, hiszen egy vámpír ezért marad "életben", mert szárazra szív egy csomó élőt

nem tudom, de ez az egész alkalmazkodik a többség igényeihez, a tinik képesek egy csomót költeni mindenféle baromságra ezért őket célozzák meg és hát valami romantikusra vágynak általában, valami szépre

2010. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!