Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnák csinálni?

Mit tudnák csinálni?

Figyelt kérdés

1.60 ra állok matekból és nem akarok megbukni félévkor

8.Os vagyok és 1 es matekkal nemhiszem hogy felvennének bárhova is

Írtunk egy dolgozatot ma de nemhiszem hogy meglessz a kettes

Szerintem egy tz t is írni fogunk de egyszerűen nem ragad meg semmi a fejembe...


2021. jan. 5. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Magyarból is bukni fogsz. Írni sem tudsz. Bele kellene húznod, ha nem akarsz örök életedben segédmunkás lenni, ideje lenne összekapnod magad.
2021. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A szíjgyáros szakiskolába felvesznek
2021. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Szánalmas ez a magyar oktatási rendszer hozzáállása.. "Nem lesz belőled semmi", "segédmunkás leszel", "semmire nem fogod vinni". Vicc. Ne bánkódj, ha nem megy a matek. A kettest mindenféleképpen megkell szerezned és az oktatást nem hagyhatod ott. Gondolkozz el miben vagy jó, vagy mit szeretnél csinálni és annak megfelelő szakmát elvégezni a legjobb tudásod szerint. Még pályaválasztás előtt arra kell koncentrálnod amiben jó vagy, a későbbiekben pedig próbálj javítani a hátrányaidon.
2021. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel ha megbukok félévkor és leadom valahova a jelentkezésem akkor oda felvehetnek vagy autómatikusan elutasítanak?
2021. jan. 5. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen iskolát jelölsz be. Egy szakmunkásba van esély de egy gimnáziumba nem sok
2021. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Benikétől kaptam egy tömör ajánlatot, de nem szándékoznék élni a lehetőséggel.


Mi mást tudtam volna írni, kedves, ha a helyesírásod is borzalmas?

Nem megy a matek. Ok. Ezzel kilőve minden olyan iskola, ahol van matek, fizika és rokon tárgyak.

Nem tudsz helyesen írni, fogalmazni. Tehát nem fognak felvenni oda sem, ahol ez fontos.

Olyan nagyon sok nem marad.


Mi szeretnél lenni? Mi az, amit szívesen tanulsz, jól megy?

2021. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!