Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki lány és dagadt és ugyan olyan gatyát vettem mint neki . Másnap msn-en 'megfenyegetett', hogy ha hordom letépi rólam és megtép-Amit eltudok róla képzelni. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2009. okt. 13. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hord.Szólj a szüleidnek is,ők majd megfenyítik a kis dagit.Szólj az osztályfőnöknek,vagy ha végképp nem hagy,add el vagy cseréld ki a boltban másra.
2009. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Röhögd ki a haverokkal! A nő nem komplett!

Ilyet nem kell komolyan venni.

Minősíthetetlen a leány, nem a te szinted.

Ha hozzádszól, nézz át rajta! Ha hozzádér, vágd nyakon!

2009. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne cseréld ki, mert azzal írod alá a csicska-szerződésedet. Egyszerűen ne menj le a szintjére! Gyerekes ötletei vannak.

De meséld el mindenkinek, milyen buta! Szükség esetén kérj előre védelmet jó harcos fiú osztálytársaidtól! Így talán még növelheti is a TE népszerűségi indexedet a leányzó butasága.

2009. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le!
2009. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem semikképp ne engedj neki.

Pszichológiailag, ahogy te jellemezted, ő egy "zsarnok" tehát olyan személy aki nem tűr ellenvetést. Nem szabad nekik engedni mert utána más témában is könnyen a célpontjává válhatsz. Én a te helyedben biztos hogy hordanám azt a nadrágot, sőt többször mint ahányszor amúgy hordtam volna, és ha ezen ágaskodna akkor megmondanám neki hogy csakazértis... ne félj tőle, kövér köcsög, ha meg akar tépni kenj le neki pár pofont!! szorítok neked, állj a sarkadra.


esetleg majd megírhatnád hogy mi történt, ha elmész abban a nadrágban, ez most érdekel, de tényleg. köszi

2009. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha dagadt az osztálytársad, és te ugyanolyan gatyát vettél, akkor most te is dagadt vagy? ( Persze tudom hogy több méret is létezik ;) )Miért nem lehetett csak úgy feltenni ezt a kérdést, hogy van egy osztálytársam, a dagadt jelző nélkül...

Amúgy meg sz@rd le magasról, ha neked megy, cibáld meg a haját, vagy üss a gyomrába, az nem látszik meg, de tud fájni. :) Emiatt nem szólnék se a szüleimnek, se az osztályfőnöknek.

2009. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem én nem vagyok puffi.pont az h én pálcika vagyok ő dagadt.
2009. okt. 13. 18:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hordj magadnál alkoholos filcet és egy pót gatyát. Ha neked támad, firkáld össze az arcát alk.filccel.
2009. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amúgy ő le írta nekem h : HA holnap felveszed letépem rólad te k*rva-.-.

És letiltott.

Plusz ő megtép sok mindenkit mert elég nagy a pofája.A nadrágban meg vannak méretek.:)

Ennek a személynek van egy csicskása akit a b.nőjének hív háta mögött meg mindenkit kibeszél.És már egyszer 3.-bamikor ide költöztünk nagyon megtépett.:S

2009. okt. 13. 18:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj, hány évesek vagytok?

1. Hordd. Ne törődj vele.

2. Ha neked jön, üss ököllel a pofájába! Tépd ki a haját!:)

3. Végső esetben számolj be erről az anyjának:D

2009. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!