Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a Valóság...

Próbáltátok már a Valóság Váltásban (Reality Shifting), vagy ha nem akkor mi a véleményetek, hisztek benne?

Figyelt kérdés

TikTokon láttam már egy pár videót róla és az ismerőseim is mondták, de nekik nem sikerűlt még.

Az a lényeg, hogy meditációs gyakorlatokat alkalmaznak és egy kedvenc filmed/sorozatod szereplőjévé "válhatsz". Mindent ugyan úgy érzel mint itt.. Őszintén kicsit szkeptikus vagyok..


[link]



#sorozat #film #shifting #Valóság váltás
2021. jan. 9. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Valósáh Vátást*
2021. jan. 9. 09:42
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóság Váltást* (na csak leírom xd)
2021. jan. 9. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nehej, itt egy Attis videó. :D



Még a tudatos álmodás se jött össze, nemhogy ez.

Bár azért az álmaim szépek szoktak sokszor lenni. :)


Bár azért azt is megemlíteném, hogy nekem 4 éves korom óta van egy bizonyos álomvilágom. De az tudatos. Tudom hogy nem valóság, nem is érzem annak, de mindent én irányítok. Az álmaimat szoktam csak valóságosnak érezni.

2021. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És van erre valamilyen "technika", hogy fejleszteni? Vagy ez spontán?
2021. jan. 9. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
nincs ilyen
2021. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Direkt technika

6-8 ora alvas utan aludj vissza, kepzelj el egy alomvilagot hogy abba mozogsz

Lenyeg a mozgas erzesenek felerositese

Ha megallsz - felebredsz

2021. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem létezik valóság váltás. Már sokszor utána néztem, de még mindig vannak homályos dolgok. Változó, hogy kinek mennyi idő után sikerül. Van akinek két hét alatt sikerült, van aki egy évig próbálkozott és csak utána. Sokféle technika létezik rá, nem tudom melyik a leghatásosabb. Olvass utána, sok helyen lehet infókat találni
jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!