Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Gyertyával már dorzsoltetek vegig a cipotoket aztutan pedig hajszaritoval felolvasztottatok, hogy keletkezzen ezaltal egy vedo reteg a cipotokon, probaltatok mar, velemenyek, hagy esetleg foltot a faggyu?

2017. márc. 1. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok

A faggyú nem hagy foltot rajta mert a gyertya viaszból van.

Amúgy nem próbáltam még, vékonyan lehet, hogy működik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. márc. 1. 19:12 Privát üzenet
Az inkább viasz, a faggyú az zsír.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. márc. 1. 19:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ma vettem ilyen borhatasu utanzott bor cipot (bár inkabb szivacsos a fogasa)

atmenjek rajta szerintetek gyergyaval?

[link]

# 3/4Időpont 2017. márc. 1. 19:39 Privát üzenet
Inkább ne.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. márc. 1. 20:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan használjam a Loreal sunkiss szokito krémet és sprayt? Hajmosas elott vagy utan? Hajszaritoval szaritsam rá vagy hajvasalóval? Hajvasalotol szokebb lenne nem?
Hogy ajánlott szárítania hajat, törülközővel, hajszárítóval, stb?
Szeretnék egyenes hajat! Hajvasalót mellőzve. A beszárításon kívül nincs más megoldás? Már unom, hogy mindenhol ezt olvasom "körkefe" körkefe körkefével hajszárítóval. Stb nekem...
Hogyan kell hajszárítóval és fésűvel egyenesre szárítani a hajat?
Melyikkel teszek kevesebb kárt a hajamban: ha kandalló előtt ülve szárítom meg, vagy ha hajszárítóval?
Egyenes a hajam, valamivel az állam alá ér. Sima semmi szedés, tépés, lépcsőzés:-) Szeretem is, csak az a bajom, hogy ha hajszárítóval megszárítom az alja a hajamnak örökösen...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!