Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamionos-barátnők! Ti mivel...

Kamionos-barátnők! Ti mivel foglaljátok el magatokat hétköznap ha nincs otthon a párotok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Dugok a szomszeddal
2021. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Amit a párom is csinál. Idegenekkel szexelek.
2021. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális választ is szeretnék kapni, nem ilyeneket, mint #1 #2
2021. jan. 10. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Miert? Es mit csinaltak regen az asszonyok amikor apjukom elment a 100 eves haboruba? :)))
2021. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt csináltam amit máskor. Szerencsére nem vagyok kapcsolatfüggő, nem az a típus vagyok aki otthon sír hogy mit kezdjen magával ha a pasija nincs mellette. Soha nem voltam megcsalós típus, de nem kizárólag ennyiből áll az élet... Mit csinál egy szingli? Nincs élete, munkája, barátai, hobbijai? Dehogy nincs. Ugyanúgy ment az élet mint máskor, csak jobb volt mint szinglinek lenni, mert volt mit várni. A következő találkozást.
2021. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok ötéves, és a pasim nem az apám, hogy szórakoztatnia meg elfoglalnia kelljen egész nap.
2021. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
dolgozom, mosás, takarítás, főzés, gyerekek, állatok,
2021. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

engem ez idegesitett legjobban hogy amikor hazajottem 3-4 het utan 1 hetre akkor az a 3 heti hianya (nem feltetlen szexualis) lecsapodott es allandoan szorakoztatni kellett a baratnomet, pedig en legszivesebben csak pihentem volna... mai nohoz hiven fozni persze nem fozott, vagy pizzat rendeltunk vagy en foztem szoval ennyi erovel egy kutyat is tarthattam volna durvan szolva :D


Nem minden no tudja a helyen kezelni ezt az elethelyzetet szerintem

2021. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!