Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben az 5 angol mondatnak a...

Ebben az 5 angol mondatnak a magyarra való lefordításában segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egy Traverse nevű játékhoz lenne fontos, az online fordítókkal nagyon zavaros nekem a szöveg. (Kör, mint figura a játékban, vagy kör, mint egy adott játékos aktuális köre közti elhatárolódást nem mindig tudom értelmezni a szövegben, meg hogy a kör figurát kell lehet átugrani, vagy ha egy valamilyen figurát ugrunk át, akkor a kört vissza kell helyezni, vagy ha egy kört átugrunk, ami az ellenfélé akkor azt neki vagy nekem kéne visszahelyezni....)


The Circles:


Circles are special pieces. If you jump another player’s circle, you send it back to its starting row. As soon as you jump another player’s circle, remove it from the board in the middle of your turn. After you finish your turn, you place the circle anywhere you choose on its starting row. If there are no free spaces on the starting row, you place the jumped circle on any legal place you choose on the board. Circles cannot be relocated before they have left their starting row or after they have reached their destination row.



2021. jan. 11. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt egy videó, elmagyarázza...


https://www.youtube.com/watch?v=gE-hk1PXnnM

2021. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mivel nem értek angolul, szerintem ez a kérdésből is érthető, így ezzel a videóval sem vagyok előrébb sajnos. :/
2021. jan. 11. 23:21
 3/4 anonim válasza:
100%

A karikák speciális darabok. Ha másik játékos karikájára ugrasz visszaküldöd azt a kezdő sorba. Amint ráugrssz a másik karikájára vedd azt le a tábláról a köröd közepén. Ha nincs szabad hely a kezdő sorban bármely 'legális' ,helyre helyezheted a táblán. A karikák nem lehetnek elmozdítva mielőtt elhagyják a kezdő sort vagy miután beértek a cél sorba.


Mivel nem ismerem a játékot nem biztos,hogy mindent érthetően írtam,de igyekeztem.

2021. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2021. jan. 14. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!