Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a PayPal számlámra? Uj teleafonszámom van amit elmentettek mégis mindig a régivel jelennek meg a számlára belépésnél. Hónapok óta "nyektetem" a belépést és semmi.

Figyelt kérdés
Bárki is tudna segiteni, jelentkezzen az ötletével ill.mit tegyek már?!
2021. jan. 12. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A PayPal az összes adatod kéri. A mobilszolgáltatómnál netes fizetésnél NEM ENGEDTE AZ ÖSSZEG ÁTUTALÁSÁT, AMÍG AZ ÖSSZES SZEMÉLYES ADATOMAT MEG NEM ADOM ÉS NEM PIPÁLOM KI, HOGY REGISZTRÁLJA, MENTSE EL AZ ÖSSZES ADATOMAT.

Magyarul: Minden fizetésnél nem elég a kártyaszám, lejárata, CV-kód, átutalni kívánt összeg beírása, a visszaigazoló sms, a paypal kéri, hogy regisztrálj, majd kidob és kezdheted az elölről az egészet. Ezt panaszlevében megírtam a szolgáltatómnak. Azóta simán tudok úgy utalni netes fizetéssel a számlát, hogy nem kell hatvanszor leírnom, a rohadék "péjpállnak", hogy mikor és hol születtem, mi az anyám neve, mi a kedvenc kocsim és mikor járok ki sza*rni. Gyűlölöm és rühellem ezt az egészet.

2021. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!