Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szánalmas ez Schobert...

Nem szánalmas ez Schobert Norbitól?

Figyelt kérdés
Magánnyomozókat fogad a negatív kommentelők ellen. Ő beszólhat bárkinek de mások ellen magánnyomozókat fogad? Én alapvetően értem, tényleg vannak olyanok akik azért tényleg undorítóan kommentelnek de azért a többség nem ez. Nameg ha valaki vállaja a "celeb életet" annak tudnia kéne hogy ez ezzel jár. Nem ellentmodásos ez így kicsit?

2021. jan. 15. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nézz az ügy(ek) mögé. Nem fura, hogy ennek az embernek minden évben van valami csámcsognivaló/gumicsont "botránya", amivel a neve pöröghet-foroghat a neten? Jó kis reklám neki, ő csak meggyújtja a dinamit kanócát és hátradől, az internet és bulvármédia pedig robbantja a cikkeket és kommenteket róla.

Csak emlékeztetőül, a kövér nős performanca 2020 januárjában volt. Most 2021 januárjában megint van téma. 2022-ben ugyanúgy lesz valami kreténség, hogy lehessen róla kérdések gyártani meg felháborodni. Az negatív reklám is reklám, az ingyen reklámért pedig nem kell fizetni.

2021. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy az 1. is írta, neki ez reklám, h benne legyen a köztudatban. Személy szerint én utálom, de azt elismerem, hogy nagyon okos. Ugyanezt csinálja az összes celeb. XY-nak köhög a kutyája, lefogyott/meghízott, piros a haja, ezt mondta-azt mondta, stb. Reklám. Lenne az a pénz, amiért én is hülyét csinálnék magamból, aztán magasról leszarom, hogy ki mit mondd rólam, miközben Korzikán nyaralok.
2021. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem szánalmas,olyan dologgal foglalkozni,ami téged személyesen egyáltalán nem érint?
2021. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szanalmas, es reszben egyet ertek az 1,2 valaszoloval is. De SN mar tulment minden hataron, mert ok, hogy benne van a köztudatban, de teljesen hiteltelenne valt. A fanatikus hivök is joreszt elpartoltak töle.

az mar mas teszta, hogy en elejetöl kezdve nem kedveltem es egy alkoholista, mitugrasz kis pöcsnek tartom, aki jokor volt jo helyen.

2021. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Attól, mert ismert nem kell fenyegetni, terrorizálni és veszélyeztetni.
2021. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem azert "fenyegetik, terrorizaljak es veszelyeztetik", mert ismert, hanem mert egy gatlastalan, hazudozo, mindenki atgazolo es mindenkit hülyenek nezö csalo. Lasd reszvenyek. Vagy az ominozus pofanveres a peksegben egy altala nem rendezett tarotzas miatt.
2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!