Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csuklora mennyire fáj a tetkó?

Csuklora mennyire fáj a tetkó?

Figyelt kérdés
Jövöhet szombaton megyek tetováltatni a párommal közös tetkot és az lenne a kérdésem hogy mennyire fáj?

2021. jan. 18. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Akkor "fáj", amikor lenne egy ütős, jól fizető állásod, és a tetoválásaid miatt örökre elesel tőle.
2021. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1/1 engem ez tökre nem zavar mert élni akarok nem meg húzódni egy sarokba és védeni magamat minden ilyes félétől mindenkinek más a véleménye magának is nekem is én szeretném élni az életem maga lehet hogy nem és én nem szeretnék be farsulni
2021. jan. 18. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalomküszöb kérdése. Nekem nem fájt
2021. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ
2021. jan. 18. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
A csukló belső oldala nagyon lightos terület ilyen téren. Mondhatni ott fáj a legkevésbé. De a fájdalom egyénfüggő. Én simán el tudtam volna aludni közben. A külső/oldalsó részek jobban fájnak(csontos helyek). Csak egyél, igyál előtte rendesen és semmi para ;)
2021. jan. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1:


Nagy multinál dolgozom, szinte az összes értékesítő lánynak van valamilyen kisebb nagyobb tetoválása, csuklón többeknek mégis felvették őket, és semmi gondot nem okoz a munkájukban. Nem kell takarniuk sem, a mai világban teljesen elfogadott! Kérdeztem őket, azt mondták, soha nem érte őket emiatt hátrány. Illetve a HR-en is szóba került, azt mondta a vezető, ha emiatt bárki hátrányba kerülne, sok som milló Ft-ra perelhetné a céget, és meg is nyerné.


A kérdésre visszatérve: nem fáj. :)

2021. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6# Igazad van! Ez már régóta nem hátrány. Az ügyvédem pl arcán is tetovált és soha nem volt belőle problémája
2021. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a választ igazából csak azért is érdeklődöm mert sokat vagyok rosszul és hogy ha még ez is rá tenne de mindegy attól jövöheten szombaton megyek
2021. jan. 19. 21:35
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm a választ és ez szerintem se hátrány és nem is értem valakinek mert lenne baja amúgy se valami nagy tetkot csináltatok most csak egy kisebbet majd utánna valami nagyobbat mar
2021. jan. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!