Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Tanacsok?

Mit csinaljak? Tanacsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok regota lelki gondjaim vannak es neha ugy erzem hogy nem birom 16 eves vagyok. Ez a csaladomra is nagy kihatassal van sokszor ugy erzem hogy nem szamithatok rajuk mert nem megertessel hanem inkabb ideggel fogadnak azaz regebben. Regen megkertem anyumat hogy szeretnek menni pszichologushoz es annyit kaptam hogy oldajam meg egyedul amit meg is ertek. Utana egyebkent segitett es elvitt de megviselt es bennem maradt. Mostansag kiderult hogy cigizek vagyis inkabb en mondtam el jol reagaltak le csak egy kis dolog tortent es teljesen felszinre tortek az elfolytott erzesek es kikeltem magambol es nagyon sok rossz dolgot vagtam edesanyam fejehez. Amit nagyon banok utana itthon nagy vita lett es a szuleim kikeszultek nagyon nem ertjuk meg egymast es nem tudom hogy mit csinaljak velem lenne a gond. Bar szerintem mind a ketten (azaz en is es a szuleim is hibasak vagyunk a kialakult helyzetert) . Valamiert mindig csalodast okozok nekik es ettol megrosszabbul erzem magam valamint buntudatom van amiert igy erzeem magam mert ugye mindenem megvan. Mit tanacsoltok ?

2021. jan. 19. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Asszertív kommunikáció tanulmányozását javaslom, segít helyrehozni az életed ha helyesen megtanulod használni. -Pszihológustól kaptam annakidején én is ezt válaszként hasonló problémákra- nekem bevállt.
2021. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!