Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak miért nem mentem...

Mit mondjak miért nem mentem dolgozni?

Figyelt kérdés
hasmenésem volt de ezt ciki lenne elmondani

2021. jan. 20. 17:22
 1/5 anonim válasza:

Mondd azt, hogy nem érezted jól magad. Megbetegedtél.

Vagy, hogy koronavírus tüneteit voltak. Akkor még örülni is fognak, hogy nem mentél 😂

2021. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Koronavírusra ok nélkül hivatkozni nincs értelme, mert orvoshoz küldenek. Ez nem játék.

Én nyugodtan megmondanám az igazat.

Nincs olyan ember, akinek ne lett volna hasmenése, igaz - ilyenkor szokás orvosi igazolást is vinni...

Ha most fordult elő először, ill. nem minden héten emiatt hiányzol (és ha megértő a főnökség), akkor ezt elnézik. Hidd el, hogy nem fogja elmondani minden irodában, hogy miért hiányoztál.

2021. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a főnökség az tudha,a munkatársak nem tudják
2021. jan. 20. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

A munkatársaknak bármit füllenthetsz, de jegyezd meg, hogy mit mondtál, nehogy másnap más okot mondj.

Nekem egész életemben )nyugdíjas vagyok) olyan kollegáim/kolleganőim voltak, akiknek nyugodtan elmondtam (elmondhattam volna), mert ennyire ismertem őket, ők meg engem. Miért kellene ezt szégyellni?

2021. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszorult a farkad a porszívóba és nem lankad le 24 órán át.

Ha nő vagy, meg jobb story.

2021. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!