Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy jobb...

Miért mondják hogy jobb iskolába járni, mint dolgozni, mikor nem jobb?

Figyelt kérdés

Volt részem 8-9 órás nyári munkában, persze, átlagban megvolt a 2 munkanap, de volt hogy csak egy volt. Mégis fényévekkel jobb volt mint a suli. Suliban vagyok fél 8-tól fél 3-ig, hazamegyek, és akkor még este 7-8-ig tanulnom kell sokszor.. A munka pedig annyi, hogy dolgozok X órát, és hazamehetek, azt csinálok amit akarok. Ha a házimunkát akarom megcsinálni akkor azt, ha csak pihenni akkor azt, ha elmenni futni akkor azt. Suli mellett meg alig jut idő erre.

Persze tudom, hogy sok embernek 12 órát kell dolgozni, vagy több műszakot vállalni, de akkor is jobb lenne szerintem, mert akkor ha hazamegyek nem az van hogy "bazzee még mindig ezt kell csinálnom órákig".



2013. dec. 8. 22:57
 1/8 A kérdező kommentje:
elírtam *átlagban megvolt a 2 pihenőnap..*
2013. dec. 8. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert van 2 hónap szabadidőd, ha valakinek nem tetszik a feje megmondhatod, anélkül, hogy kirúgnának. Teljesen más fixen melóba állni, mint egy nyári munka. Ha fixen dolgozol valahol (ha találsz ilyen helyet, mert gondolom a középsulit csinálod, se szakma, se érettségi), teljesen más a hozzád állása a többi dolgozónak, főnököknek. Lehet, hogy ez neked most épp semmiségnek tűnhet, de nem az. A túlórákról nem is beszélve. Én tavaly júliusban mentem el dolgozni, mellette tanulok is, mert nem az az életcélom, hogy a mostani munkahelyemről hozzak haza havi 100ezret. Örülnék ha csak sulis lehetnék.
2013. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd ha olyan munkád lesz, miért felelősséget is kell vállalnod, nem csak átpakolni a törhetetlen dobozt A pontból B pontba, akkor megérted.
2013. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretek dolgozni mint iskolába járni az sokkal könnyebb mint tanulni,de kérdés milyen munkával éred be ? Egyszerü munkákra mehetsz ha szerencséf van. Nekem van 10 osztályom eszembe sincs többet tanulni elég volt,a munkahelyemen meg király életem van szóval nemcserélnék semmire.
2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amugy kérdezö ?
2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első! Munka VS iskola az állás, nem pedig munka ÉS iskola. Elhiszem hogy dolgozni és tanulni egyszerre nehéz, de nem ez volt a kérdés.

Második! Elég felelősség teljes munkát csináltam (pénzzel dolgoztam minden nap) 2 hónapig, rengeteg túlórával, +1óra út oda, 1 óra út haza, szóval elég sok időm elment vele. Tudom milyen érzés.

Köszi harmadik! Én 19 éves vagyok, és utálok tanulni. Mégis csinálom, mert olyan munka az álmom, ami megköveteli. Szerintem milliószor jobb csak dolgozni, mint suliba járni/tanulni, de egyszer eljön annak is az ideje!

2013. dec. 9. 19:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként még első, ha suliban egy tanárnak beszólok hogy nem kedvelem vagy valami, ugyanúgy megszívom mert állandóan feletetni fog meg kötekedni és pikkelni rám. Szóval ha amúgy sem vagy jóban a főnököddel, akkor jobb is ha lelépsz onnan, mert elég szar úgy dolgozni hogy legszívesebben megfojtanád a főnököd.
2013. dec. 9. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

DOLGOZNI:

Gyárban vagy műhelyben.

12 Óra = 90000ft


TANULÁS:

Megszerzed az érettségit, elmész Főiskolára programozónak.

9 Óra = 250000ft



Ott vannak a Playmate-k.

Szerinted kikkel jönnek össze?

Munkásokkal akik sokat melóznak vagy olyanokkal akik kevesebbet melóznak de többet keresnek?


Melyik embertípust nézik le és melyiket becsülik meg a munkahelyén?

2015. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!