Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak vissza valakinek?

Hogyan szóljak vissza valakinek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon nagyra tartja magát. Ma is volt egy veszekedésünk és már elegem volt belőle ezért elmondtam neki hogy az egész osztály utálja. Erre ő elkezdte h engem utál az egész osztály mikor amúgy mindenkivel kijövök de mind1. Volt egy "BFF-em" akit elvett tőlem és már le se szar. Folyamatosan együtt vannak. Minden nap mondják hogy milyen jót vidichateltek messengeren. Már elegem van belőlük.

Annak a lánynak akinek szeretnék visszaszólni valamit van egy testvére aki szintén az osztályba jár és mindig védi őt. Van egy osztállyal feljebb még egy tesója aki fiú és durván be tud szólni.

Mit tanácsoltok?

Nem akarok senkit megbántani de sötét bőrűek és anya mondta hogy ne barátkozzak velük. Sajnos halgatnom kellett volna rá.. Jól átvertek és kihasználtak.

Nem vagyok az a tipikus nagyszájú és nem nagyon merek beszólni :(((

Várom a válaszokat🙁🥺



2021. jan. 21. 15:22
 1/5 anonim válasza:
100%
A tanár a barátod
2021. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Setétirhájujak? 😆
2021. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolút hanyagolnám. Átnéznék a feje fölött. Vannak neked normális barátaid, azokkal tartsd a kapcsolatot. Lefelé ne akarj megfelelni. Olcsó párbeszédekbe ne kapcsolódj be. Sokkal jobban zavarja az ilyen buta alakokat, ha semmibe veszed őket.

Te csak tanulj rendesen. Akivel jóban vagy, azokkal tudsz beszélgetni.


Na, és ha ők "videocsetelnek", akkor mi van? Van azoknak a locsogásoknak, mások kibeszélésén kívül bármiféle értelme?!


Te legyél igényesebb. Beszélgess könyvekről, zenéről, bármiről, ami érdekel, de arról az osztálytársadról és a testvéréről sosem. Ha provokálnák, mondd azt, hogy: "Nincs mondanivalóm", s kezdj el másról beszélni.

Ha ő provokál, akkor mondd azt közömbös arccal, hogy: "Te tudod. Ahogy gondolod", és hagyd ott. Vedd levegőnek. Ez az, amivel tulajdonképpen kiütöd a nyeregből, mivel nem állsz oda boxzsáknak, hogy néhány primitív osztálytársad előtt ezzel szerezzen népszerűséget.

2021. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ha pedig tovább kötözködik, esetleg verekszik, akkor ott az osztályfőnök, a szüleid, az igazgató és ha van, akkor az iskolarendőr.

2021. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ignoràlni nehéz,szóval az rossz megoldàs,én àltalàba magamba folytom az érzelmeim és ha egész nap unott fejed lesz akkor majd esetleg elmegy tőled a kedvük ,tapasztalt legalàbb is engem elkezdtek ignoràlni teljesen bevàlt,ha sokàig senkivel se leszel és nem csinàlsz semmit akkor elfelejthetik a létezésedet is
2023. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!