Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány fokos a leghidegebb víz,...

Hány fokos a leghidegebb víz, ami a csapból folyik?

Figyelt kérdés
A leghidegebbre állítottam a vizet, azzal zuhanyoztam kb. 1,5 percig, és eléggé szédültem utána. Ez normális?

2021. jan. 21. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A leghidegebb maximum 1°C, mert ha nulla lenne, befagyna. Pontosan nem tudom mennyi, de ha az átlag 36°C -os testedre, ráengeded a jég hidegnek érzékelt vizet, ne csodálkozz, hogy az ereid összeszűkülnek hirtelen.

Igen, ilyenkor szédülhet az ember, még jó, hogy sokkot nem kaptál.

2021. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most 7,4 °C-os a csapból kifolyó hidegvíz. Nem vagyok kényeskedő, de már a vele történő zuhanyzás gondolatától is borzongok.
2021. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mi vitt rá erre a hülyeségre? :D
2021. jan. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal kb. olyan 10-13 fokos attól függően, hogy milyen a kinti hőmérséklet. Gondolom van egy minimális súrlódás a csövekben, szóval talán ez lehet a magyarázata, hogy nem fagy bele a víz. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, hogy a folyók vize sem fagy be fagypont alatt, mert folyamatosan mozgásban van. Meg nyilván attól is függ, hogy milyen épületben. Mondjuk lehet hogy egy panelépület 15. emeletén nem lesz olyan rohadt hideg, mint a földszinten.
2021. jún. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!