Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés

Mi az élet értelme ha egyszer úgy is véget ér

Mi a f*sznak szenvedni évtizedeken keresztül

Ha egy mozdulattal véget tudnék vetni az egésznek

Miért kell megvárni amíg egy vén f*s leszek?


2021. jan. 23. 16:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Mi az élet értelme ha egyszer úgy is véget ér."

Add tovább az életet, és nem ér véget.

2021. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Mi az élet értelme ha egyszer úgy is véget ér."

A megélt történeted igazsága, az élet értelme, hogy megtaláld a helyed a létezésben, kozmoszban, mint ahogy egy csavar megtalálja a helyét a nagy gépezetben.

2021. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Ha egy mozdulattal véget tudnék vetni az egésznek"

Ha nincs kiút, ez felmerülhet. Szerintem, van amikor ez egy jó döntés, de nem biztos. Sokak által kárhoztatott, elutasított az öngyilkosság.


Göring és Hitler ezt választották, hogy elkerüljék a megaláztatást, megőrizzék büszkeségüket. Szerintem jól döntöttek. Katonák, ügynökök, terroristák elharapják a cián kapszulát, hogy védjék a hálózatot.


Ez érthető. A tinik, panelprolik, kisemberek sérelmeire ez nem válasz. Bénaság. Ők inkább fejlődjenek egy kicsit, találjanak célt, örömöt az életben.

2021. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Miért kell megvárni amíg egy vén f*s leszek?


Vannak vén f*szok akik irigylésre méltók, vannak akik közepesen azok, vannak akik szánni valók.


Mit hagysz magad után? 4 kölyköt? 6 kiadott lakást, egy némileg színvonalas szakmai tevékenységet? Vagy ennek csak a felét?


MÁR MEGÉRTE.

2021. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

4 gyerek? Te is azt akarod, hogy parancsra szüljek?

6 kiadott lakás? - Te valami téveszmében élsz. Egy mai fiatal örül, hogy nem kell bérletet fizetnie 50éves kora felett és képes lesz annyit keresni, hogy legyen egy saját háza, amit nem vesznek ki alóla és nem válik csövessé.


Szánalmasan nagy elvárásokat írsz le, amit nem lehet elérni.

2021. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Hát én ebből 1 kiadott lakást, 4 kölyköt, valamelyes szakmai eredményeket, reményben meg igen kb. 6 kiadott lakás.


Ez a nem irreális terv amúgy, így akarok a tepsibe menni. 46 éves vagyok, de nekem sem volt fantasztikus diadalmenet az életem.


De ha nem jön össze, sem kell összesírni a párnát.

2021. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Az irreális elvárások szorongásokat szülnek. De csinált csak.

Aki magától 2 lakást meg tudott venni 46 éves korára, az bőven a felső 10 000 körébe tartozik ma.

2021. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Lol "nem szeretnék börtönben ülni"

...

Akkor tégy ellene valamit.


Ha csak azon tengődsz, hogy semminek semmi értelme, és csak várod, hogy a szádba hulljanak a dolgok, aztán meg mondjuk elvered a pénzed alkoholra, mert semmi sem jön össze, és aztán meg lopni kényszerülsz...hát igen. Így jutnál a börtönbe.

Már bocsi, de szerintem ébredj fel. Most is itt siránkozol, hogy jaj, de szar az élet, és csak ennyi. Siránkozol.


Basszus, már bocsi, de kérdezd már meg magadtól: jutottál vele valamire?

De most komolyan, változott tőle valami?


Ha tényleg el akarsz érni valamit, kezdj hozzá.

Ha mondjuk sok pénzt akarsz, és a szüleid azt akarják, hogy menj el orvosnak, de te mondjuk énekes szeretnél lenni, akkor csináld azt.

Nem kell mindig azt csinálni, amit mások szeretnének, mert az a te döntésed, hogy szerinted jót javasolnak-e...

de ha tényleg akarsz valamit, akkor döntsd el, hogy mit akarsz.

De komolyan, dönts.


..mert nyavalygással semmire se mész.

2021. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Aprapó, ha bezárnak előtted minden egérlyukat, akkor áss egy rohadt alagutat
2021. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mi az élet értelme?


Akkor újragondoljuk:


1. fiatalság megélése: utazás, szerelem, szépség (légy bármilyen csúnya, buta, balfácán, akkor vagy a legszebb, legjobb, fiatalon) Az a nagy dolog, a nagy hangulat, a nagy életérzés.

Annál nagyobb nem lesz.


2. Család. Ott figyelni kell, nehéz, sok felelősség. Helyt kell állni. Told nekik a jót, előre velük. Jó bizonyítvány stb.


3. Szakma: Vagy 20 évesen, vagy 40+-os an vagy életed legjobbja. toljad.


Vén szar leszel? Az. Jobban fog állni a kovid-maszk, mint az arcod. Igen.


De lesz pár kölyköd. Hagysz rájuk valamit. Vagyont jó esetben. Bölcsességet. És átkelsz a nagy folyón, ha menni kell, és onnan segíted tovább a szeretteid.


Ennyi.

2021. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!