Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a Netflixen...

Mit csináljak ha a Netflixen nem jön ki egy sorozat?

Figyelt kérdés
A Riverdale nevű sorozat ötödik évadját várom Netflixen.Csak nekem nem jött ki,mert az összes többi ismerősömnek igen. A Netflix már az oldalára is kitette ,hogy Csütörtökön kellett volna kijönnie .Aki tudja a választ kérem segítsen.Válaszát előre is megköszönöm.

2021. jan. 24. 07:52
 1/7 anonim válasza:
80%
Szerintem töröld az előzményeket, cookiekat a böngésződből, lehet "beragadt" valami. Ha akkor sem jó, talán írj a Netflix ügyfélszolgálatnak a problémáddal.
2021. jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom
2021. jan. 24. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet nyelvi probléma? Hogy neked mondjuk magyarra van állítva a felület, a többi ismerősödnek viszont angolra, és a sorozathoz még nincs se szinkron, se felirat? Akkor szokott ilyen történni, mert ebben az esetben a magyar felületen nem lesz elérhető.
2021. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már megneztem a Riverdale új részét, de csak angol felirat volt rajta. Azért nem adja ki neked, mert gondolom magyar nyelvűre van beallitva a netflix profilod, és így nem tudod megnezni.
2021. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet hogy neked magyarra van állítva a netflix az ismerőseidnek pedig angolra. Nekem is magyar és még én sem láttam.
2021. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sorozatbaráton fent van ha nem akarsz várni
2021. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2021. ápr. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!