Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozom?

Mit csináljak ha unatkozom?

Figyelt kérdés
már unom az olvasást meg a sorozatokat (˙_˙)

2018. okt. 11. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Segíts anyukának elmosogatni, vagy sétálj egy nagyot!
2018. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valami jó kis albumot rakj be te$
2018. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mozogj, akár sétálj, amíg szép idő van. fotózz (már egy jobb telefonnal is lehet minőségi fotókat készíteni), ha szereted a művészeteket és kreatív vagy, próbálkozhatsz az alkotással - akár rajz, akár írás. ha jó a kézügyességed, karkötő bogzás, fűzés, origami, diy díszek... ha nincs semmi "kimenős" hobbid, elkezdhetnél valami újat pl egy hangszeren játszani, vagy táncolni, vagy bármi ami tetszik és lehetőséged van rá.

én egyébként csak akkor unatkozom, ha egy gondolat annyira leköti a figyelmemet, hogy egyszerűen unok egyebet csinálni, nem tudom beleásni magam egy érdekes könyvbe... ilyenkor rendszerint elmegyek otthonról vagy kiírom magamból a gondolatot. a naplóvezetés is vagány dolog.

igazából nem írtál kort, nemet, meg hogy egyéb hobbijaid vannak-e, miket szeretsz, úgyhogy mindenféle ötletet írtam.

2018. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 15 éves viszont sétálgatni meg minden egyebet nem tok csinálni, mert főút mellet lakom és folyamatosan járkálnak a kocsik járja meg nincs Xd
2018. okt. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!