Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Wattpados...

Mi a véleményetek a Wattpados történetemről?

Figyelt kérdés

Már régóta alkotok, és gondoltam, publikálom az egyik írásomat.


Először ez is csak egy tucattörténetnek tűnik, de ahogy az olvasó előre halad a történetben, kisebb-nagyobb meglepetések érhetik, ezért érdemes végigolvasni.


(Fantasy, természetfeletti, romantikus)



Először is köszönöm! Ha van bármilyen gondolatotok a sztorival kapcsolatban, akár itt, akár privátban, vagy Wattpadon is írhattok nekem.


(Fülszöveg: Chloé, a gyönyörű francia lány LA-be utazik, miután a pasija megcsalja a legjobb barátnőjével. Mindent megtesz, hogy elfeledje a szörnyű eseményt, és megtanuljon élni. Beleveti magát a bulizás, férfiak, és hollywoodi csillogás világába, és minden értelmet nyer, amikor megpillantja a szinte tökéletes Matteót, a sportoló fiút. De nem minden arany, ami fénylik...

Furcsa események veszik kezdetüket, amelyekre értelmes magyarázat nehezen adható. Vajon ez a nyár rémálom vagy tündérmese lesz?)



Link: [link]



2021. jan. 25. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ponyvaregény szaga van. Ami nem feltétlenül rosszat jelent, mert mostanság erre van igény. Ilyeneket írnak többek közt, unatkozó háziasszonyok, sosem volt szerelmes tinik, ábrándozó egyetemisták, csalódott harmincasok. Tegyük bele a tökéletességet, majd drasztikusan vonjuk ki. Az sem mindegy mennyire cukrosan tálalod az olvasóknak, ha viszont édesítővel dobod piacra, az kockázatos, van némi mellékíze... Én azt mondom, merészen kockáztatva, hogy: véleményem szerint, te több vagy, mint EZ. Fusd át többször a tartalmat, adj a karaktereknek életet, ne bábok legyenek.
2021. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Elolvastad az egészet, vagy csak a fülszöveget?

2021. jan. 25. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

A második bekezdésben háromszor olvastam azt, hogy "volt". Ezt érdemes lenne átírni valami másra.


Még sosem jártam Amerikában, de kétlem, hogy a reptéren bárkit is érdekelne, hogy pasizni ment-e oda.


Az első fejezet igazából csak azért olvastam végig, mert rövid volt.


Azon lepődtem meg, hogy míg itt a kérdést tök normálisan megfogalmaztad, helyesírási hibák sem szúrták a szememet, addig az történeteden... van mit csiszolni.

Ajánlom, hogy nézz utána a párbeszédek helyesírásának!

Mert, ha olvastál már könyvet, akkor tudod, hogy senki nem ír olyat, hogy ,,- Blablabla."

[link]


Nekiugrok a második fejezetnek is.


Itt is találtam két "volt"-ot a második bekezdésben.


Szerencse, hogy ilyen rövidek a fejezetek különben nem hiszem, hogy végigolvastam volna.


A történet eddig kicsit unalmas, de ha azt szeretnéd, hogy az emberek olvassák, akkor nem elég odaírni, hogy később izgalmas lesz. Legyen már az eleje is az! Valamivel fogd meg az olvasót.


Az első két fejezetből ítélve a főszereplőt az a tipikus menő csaj lesz, aki majd mindenkit leteremt valamiért.

Lásd: "Mégis mi a francért akarnék veletek menni?"

Nem kell mindig káromkodnia vagy megmutatnia, hogy mekkora menő állat, hogy bárkit leteremt. Szegény srác csak kedves akart lenni.


Ha elolvasom a többit, akkor majd még írok.

Sok sikert!

2021. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pali1977 ***** válasza:
Kissé klisésnek érződik így, de ne ítéld meg a könyvet a borítójáról, igaz? Rád fogok nézni... ha bírod a kritikát :)
2021. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!