Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kaphatok kritikát a wattpados...

Kaphatok kritikát a wattpados történetemre?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 2. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem valamiért nem tölti be a linketés ezt írja ki: Unable to open this link
2021. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáld újra tölteni az oldalt.
2021. jan. 2. 23:47
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
De tesó.... Ha a saját draft-ot linkjét küldöd el, úgy tényleg elég nehéz megnyitni. Ha gondolod megpróbálhatom feltörni a fiókod, de a már kiposztolt történetedről küldj inkább egy linket, és ne okoskodj, hogy töltsük újra az oldalt😉
2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem megnyitotta, de itt a link, hátha erről menni fog: [link]
2021. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ja még négyes vagyok.

Szóval a véleményem az, hogy objektíven nézve nem írsz túl jól (helyesírási hibák, nekem kicsit gyorsan ugrálsz a történetben és engem kirántanak a fantasy világból ezek az evilági dolgok(Iphone, Nagy Márió, a tizenévesekre jellemző vicceskedő beszólások stb.)), de végig vigyorogtam az olvasás közben. Jó volt felidézni a tizen pár éves koromat (nem mintha olyan rég lett volna).

Szóval én élveztem és ha lesz folytatás, feltétlenül linkeld be ide a kommentekhez :D

2021. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fejlődnöd kéne még bőven!! Olvass sokat, komoly dolgokat! :))))
2021. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, közben rájöttem, hogy nem csak objektív dolgokat dolgokat írtam le, szóval szorri :D

De tényleg a sok olvasás csodákra képes. Ha nem szereted a komolyabb könyveket, akkor olvass light noveleket, azok animékről szólnak (pl. Sword art online)

2021. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Ha gondolod olvasd el az előző művemet is, bár az ennél is jóval gyengébb, viszont nevetni többet lehet rajta.

2021. jan. 3. 00:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A kezdetben akkora logikai hiba van a nézőpontban és a narrációban, hogy nincs értelme tovább olvasnom.

Ha elveszted az eszmeletet es te vagy a narrator, te vagy a nezopont karakter is, akkor nem lathatnad, hallhatnad, hogy mi folyik korulotted.

Raadasul a szep hegyek, stb., annyirs leragott inditas. Egyebkent a mozgalmas kezdes meglenne egy balesettel. Felteve, ha van a cselekmenyben ennek szerepe.

2021. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm elolvastam és szerintem vicces és elmegy egynek, de a helyesírásra nagyon ügyelj. Érdekes történet annyiból, hogy modern megközelítése van. Az ájfon meg ehhez hasonlók viccesek de ne vidd túlzásba. Ahogy a többiek írták, olvass többet és jobban fog menni.
2021. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!