Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a CreateGirl...

Mi a véleményetek a CreateGirlz nevű youtube csatornáról?

Figyelt kérdés

Szerintem nem olyan rosszfejek, biztos rendesek, meg jó szándékúak, csak ezt a csatornájukat nem értem, hogy mégis miért :D Eleve nekem olyan érzésem van, mintha nem is akarnák ezt csinálni, csak a menedzserük rájuk erőltette volna az akaratát, és elhitette volna velük hogy ebből biza' dőlni fog majd a pénz. Az is fura, hogy kb 3 videót tettek ki, de már meghívták őket az RTL reggelijébe...arról nem is beszélve, hogy Esportolóknak nevezve őket, mert szeretnek játszani...:D De mindegy, ez igazából az RTL felfogásáról, és az ott dolgozókról árul el többet mint a lányokról ( Ezek alapján úgy sejtem, hogy 0 utánanézéssel hívták be a csajokat ) A lányokról meg már mondtam hogy aranyosnak tűnnek, de azért az, hogy szépek, és cukik, nem feltétlenül elég egy youtube csatornához, ahol allítólag szórakoztatni akarják az embereket...meg egy kicsit üresfejűeknek is tűnnek, kb olyan kaliber, hogy megnéznek egy filmet, és nagyon nem tudnának önálló véleményt alkotni a láttotakról, azon kívül hogy "ez tetszett" "Nem tetszett" Amúgy lehet rájuk azt mondani hogy gáz,de a kommentek a videóik alatt még gázabb..volt olyan aki konkrétan közölte hogy mindegyiket "partiba rakná"...könyörgöm 18-19 éves kislyányokról beszélgetünk.. az ilyen embereknek nagyon szánalmas életük lehet.. vannak tippjeim hogy kik írhatnak ilyeneket: 1.- Szimplán csak valami pedofil állat

2.-Valami kopasz dagadt tajparaszt, akinek felesége van,de azért izgul a tini lányokra

3.- Valami szerencsétlen nyálcsorgató faszi akinek világéletében nem volt barátnője, de gyaníthatóan lány barátja sem

4.- Pistike, a minecraftgamer69 youtube csatorna alapítója. és vezérigazgatója, és társai

5.- Kanos tini srácok

Nektek mi a véleményetek?



2021. jan. 25. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod mit jelent a pedofil kifejezés.

A csatornán látszik, hogy teljes mértékben kreált és valaki tolja őket, hiszen egyrészt az indulástól kezdve szponzoráltak a videók, plusz a tévébe betolni egy ismeretlen Youtube csatornát és annak hírnevet generálni is valamilyen üzleti érdeket sejt. Semmilyen természetes hatása nincs, ezt valamilyen marketinges kitalálta, összerakta és a látható formában tálalja az embereknek, hátha ráharapnak a csalira, és el tud indulni a hírnév felé, hogy önállóan is bevételt termeljen.

2021. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, igen igazad van, nem pedofil, azt a részét nem gondoltam át, csak azt akartam belőle kihozni hogy ezeknek a lányoknak a "rajongóik" főleg kanos kissrácokból meg nyálcsorgató világi szerencsétlen csődtömeg felnőtt férfiakból áll, akik ( nyilván nem csakúgy küldözgetnek puszis, meg kacsintós meg a tököm tudja milyen emojikat, az " Uh de szépek vagytok lányok" féle üzeneteik mellé )kihasználják az alkalmat, hogy még felnőtt oldalra se kell felmenni...Úgyhogy nekem a követőikről ugyanolyan negatív véleményem van, mint magáról a csatornáról, mert lássuk be, aki azt mondja hogy a tartalom miatt várja az új videókat a lányoktól, az hazudik :(

Igen, én is valami ilyet sejtettem, bár azt nem értem hogy akkor már miért nem feccöl bele energiát, meg egy kis tőkét... és akkor itt kifutattom oda, hogy a színfal mögött is amatőr ember dolgozik, mert ennyire nem mer kockázatot vállalni, hogy még mikrofon sincs a lányoknak, a "vágásokról" inkább ne is beszéljünk..kb annyiról van szó hogy aki felveszi, az néha megállítja a telefonján a felvételt..

2021. jan. 25. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán az az ellentmondás benne, hogy nem költenek rá feleslegesen, hogy igényesebb legyen, amíg nem fut fel. Viszont azért nem fut fel, mert igénytelen a minősége.
2021. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben nagy igazság van. Nyilván az se megoldás, hogy beleölnek egy csomó pénzt, hogy legyen jó technika, ha a szórakoztató részébe nem nyúlnak bele. Én a csatorna működtető helyében vagy beszélgetnék a lányokkal,és kupaktanács keretében kitervelnék velük tartalmat , vagy elengedném ezt az egészet, és belátnám hogy ez így nem jó. Amúgy a lányok twitch csatornája is olyan...meh.. szerintem ott is volt némi külső nyomás rajtuk, látszik, hogy egy witcher 3, vagy egy life is strange végigjátszás közben azt se tudják mi folyik a képernyőn. De még ez is elenyésző lenne, ha szórakoztatóak lennének legalább, (amúgy mondom, lehet személyesen világi formák) de sajnos nem jön ki nagyon a személyiségük, sok a csend, nem tudják hogyan kéne egyfolytában lökni a dumát... de hátha beletanulnak. De én még mindig fenntartom hogy szerintem nem szeretik ezt csinálni, mivel ha az ember szeret valamit, akkor azzal kapcsolatban tájékozott.. Hozok egy példát Pistike321 nem szerethet vidózni, ha azt se tudja hogy a rákba kell kikapcsolni a kamerát ( Ez egy kissé sarkított látókörű példa, de remélem átjön mit akarok mondani )
2021. jan. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!