Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Inkább leüljek a padra tesi...

Inkább leüljek a padra tesi órán amikor focizunk/kosarazunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az az igazság, hogy focizni utálok, de kapusnak állítanak be, hogy utána mondják, hogy milyen béna vagyok. Itt nagyon el szoktam gondolkozni, hogy leüljek-e a padra.

Utána van a kosár, ezt viszonylag szeretem ebben nem is vagyok olyan rossz, de néha itt is mondják, hogy milyen béna vagyok.

Szóval szerintetek amikor csapatjáték van ki üljek?



2021. jan. 25. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Így sosem fogsz jobb lenni, és magadba neveled a vereség elfogadását.

Igyekezz, és ne izguld túl. Legyél csapatjátékos, így sokkal jobban be tudsz illeszkedni, többet segítenek, és jobban elnézik az esetleges hibáidat. :)

2021. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kis szélből alakul ki a nagy vihar. Most még kis szellő vagy, de ha nagyon akarod lehetsz vihar is. Rajta!
2021. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szereted a kosárlabdát azt ajánlom, hogy esetleg gyakorolj egyedül, a YouTubeon rengeteg jó angol nyelvű kosaras "tutorial" videó van. Ha ennyire nem adja neked a foci inkább a kosarat ajánlom, mivel focizni "mindenki is" tud, saját tapasztalat alapján kosarazni viszont kevesen, így egy kis gyakorlással könnyen lehetsz akár a legjobb is.
2021. febr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!