Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen zenéket ajánlotok...

Milyen zenéket ajánlotok ukuleléhez?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ukulelét ami most készül. Már nagyon izgatott vagyok, de nem tudom mivel kezdjem. Szeretnék összegyűjteni pár viszonylag egyszerűbb darabot. És ha valakinek van bevált tanulási módszere azt is szívesen fogadom

2021. jan. 26. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár alap szám ami könnyen tanulható: Jazon Mraz – I'm yours

Vance Joy – Riptide

De bármilyen számot megtanulhatsz amit szeretsz, úgy sokkal élvezetesebb. Szerintem először az akkordok tanulásával érdemes kezdeni.

Youtubeon mindenről van fent videó, pár csatorna ami esetleg hasznos lehet: Bernadette Teaches Music, U can uke

Sok sikert!

2021. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia:!

Az alap/könnyű akkordokat(pl.:C,Cm,Am,G,D,Dm stb) ha megtanulod már egy csomó zenét el tudsz játszani:)

És igen...yt-n egy csomó tutorial van.

Én csak egy random hobbiból csinálom és magamtól tanultam meg*nem vagyok profi de egy hónap alatt már ahhoz képest tök jól ment*


Sok sikert innen is:)

2021. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!