Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell így faképnél...

Miért kell így faképnél hagyni a másikat?!

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy itteni kérdés kapcsán elkezdtünk levelezni, egész sok levél váltásig eljutottunk, eddig úgy volt, ha írtam, rá egy pár percre válaszolt is. De mostmár több mint 1 napja nem válaszol, én meg csak várom és várom...

Miért? Valami rosszat írtam? Válaszoltam a kérdéseire, meg visszakérdeztem, meg hogy amúgy honnan ír ezt is megkérdeztem, lehet ez volt a baj?

Ilyenkor meg találgasson az ember hogy miért nem ír vagy h hol rontottam el..

Volt már veletek is hasonló hogy elkezdtetek levelezni valakivel, és látszólag úgy néz ki hogy milyen jól elvagytok, erre felszívódik a másik fél? Ne írjak neki még egy levelet hogy miért nem ír? Vagy hogy én bántottam e meg valamivel?


2021. jan. 26. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Megunta. Nem haladtatok semmerre
2021. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy valamiért nem ér rá.
2021. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De ismerős
2021. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha unalmas is akkor lehetne annyi kreativitása hogy fel dobja, vagy jelezze valahogy.. Kiderült amúgy hogy le is tiltott, pedig semmi olyat nem írtam. Én igyekeztem hogy ne legyen unalmas.

De hogy ennyi gerince nincs hogy csak így tiltson... Ez idegesítő, felháboritó. Na ezért nem ismerkedem! Meg kimélem magam az ilyenektől

2021. jan. 26. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

100 bolha


Ez lesz a könyvem címe.

2021. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy napja nem válaszol!


Úr Isten. Itt A Világ Vége!



Akik 1 nap után rinyálnak, azokkal nem is tartanék kapcsolatot. Elég szociopata hajlam ez az "uralom a másikat és büntetés, ha egy napig nem ír" duma.

2021. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a kapcsolat jellegének megfelelően nem tud - és nem is óhajt - a nap 24 órájában a rendelkezésedre állni.
2021. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!