Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok. Hol...

16 éves lány vagyok. Hol tudnák dolgozni suli mellett?

Figyelt kérdés

Szeretnék dolgozni suli mellett vmit,mert elég sok költségem van sulin,és azon kivül is,a szüleim pedig nem tudnak nekem annyi pénzt adni,amennyire szükségem lenne,így is sok mindenről lemondok.

Hol tudnék dolgozni suli mellett?Reggel fél 7kor indulok el itthonról,és általában 14:30-kor végzem,ritkán 13:45kor vagy 15:15kor,de ezt még pontosan nem tudom.

Hol tudnék dolgozni?Egy pici faluban lakom,a város 10 km-re van innen,oda járok suliba is.


2010. aug. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mecibe megpróbálkozhatsz részmunkaidőbe. Ott am is szeretik az ilyet, m nem kell teljes bért fizetni(igaz h nem is annyit vagy ott). Ismerek olyat aki évek óta ott dolgozik suli mellett. Az oldalukon talán van is jelentkezési lap
2010. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a falu neve? Egyik ismerősöm munkaközvetítő, és talán tud mondani valamit :)
2010. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan járj csak suliba, legalább eltanulod a magyar helyesírás rejtelmeit.
2010. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!