Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, nagyon szenvede...

Mit csináljak, nagyon szenvedek,26 éves lány vagyok és nem találok munkát, soha nem is dolgoztam de nagyon szeretnék dolgozni, pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék munkát találni, eddig tanultam, de nagyon nem sikerül munkát találni, az ország legszegényebb pontján lakom. :( Budapesten nincs elég pénzem albérletet bérelni. Minden nap nézem az afsz.hu-t, küldöm az életrajzomat ahogy felkerül valami új munka. Itthon a számítógép előtt ülve nem tudnék valahogy pénzt keresni? Blogírással kereshetek például pénzt vagy milyen úton módon?
2011. nov. 21. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

fiatal vagy, menj el külföldre au-pairnek, aztán onnan már lehet tovább lépni


az afsz.hu mellett remélem, más álláskereső oldalakat is látogatsz

2011. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Blogírással kereshetsz pénzt, de az kb. havi 2 ezer, és kell jópár hónap, mire elég nagy lesz hozzá a látogatottságod.

Jelentkezz be a munkanélküli központba, és ha kapsz közmunkát, vállald el. Az is pénz. Mindenképp gyűjts tartalékot, hogy ne legyél helyhez kötve, ha más városban találsz munkát, tudj költözni.

Jön a karácsony, nézz körül a környéken, hol szoktak karácsonyi vásárok lenni vagy bármi, ahol van esély rá, hogy felvesznek szezonális munkára. Ha találsz olyan helyet, ahol feketén csinálhatod, akkor mellette a közmunkával egész elfogadható jövedelmed lesz.

Sajna a karácsonyi munkák eléggé szívatósak, én voltam szabadtéri standon eladó, szanaszét fagytam és kb. 12 órát kinn kellett állni a hidegben, de egész jó pénzt kaptam érte.

2011. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen végzettséged van? Milyen nyelvet beszélsz?

Ha ezeket megírnád, könnyebben tudnánk segíteni.


Baráttal v. barátnőkkel együtt sem tudnál nagyobb városba költözni? Ha együtt laktok, akkor már nem olyan megfizethetetlen az albi...

2011. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem otthni munkákban ne bízz, abból nem lesz semmi, max. még neked kerül majd pénzbe. Ha ennyire elkeserítő a helyzet a településeden, akkor legalább a legközelebbi nagyvárosba költözz be, és ott keress állást. A vidéki nagyvárosokban olcsóbb a bérleti díj, és kezdetnek elég, ha egy szobát bérelsz, nyilván ne lakásban gondolkozz. Annyi meg kijön a fizudból, majd meglátod. Ahogy mondták előttem is, könnyebb lenne tanácsot adnunk, ha tudnánk, hogy mit tanultál, de értelmesnek tűnsz, semmiképpen se add fel!
2011. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Én is hasonló gonddal küszködöm, de én már 43 éves vagyok. Nézegettem Pesten albérletet, közös lakásba külön szoba már 20e van, és a call centerek mindig vesznek fel embert. A keresztlányom is 1 éve nekivágott. Most már nettó 120e keres 6 órába, már nem kell telefonálnia, mert előléptették.6 óra mellet még egy takarítást is be lehet vállalni. Call centeres tapasztalat után már egy picit jobban tudsz mozogni. És ez még mindig sokkal jobb, mint egy gyárban 3 műszak 8-10 órában havi 90e-ért. Előre lépés meg semmi. A város előnye még az ismeretség szerzés is.
2011. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nyelvtudásod, menj ki külföldre! sokkal jobban fizetnek! Németországban egy takarítónő annyit keres mint itt egy tanár. Semmi értelme itt maradni, hisz ennél már csak rosszabb lesz.. mondjuk ehhez is kell kezdőtőke.

Blogírással is kereshetsz pénzt, ha nagy látogatottságod. Más ötletem egyenlőre nincs:S

2011. dec. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mivan?nemetorszagban egy takaritono annyit keres mint itt egy professzor vagy vezerigazgato. sot 2x annyit. sot.a koszos tanari fizetesre az itthoni takaritonok is koroket vernek
2012. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!