Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet ez? Normális ez?...

Létezhet ez? Normális ez? Mennyi esély van erre? Oda vissza működhet?

Figyelt kérdés

Egy férfi egy nála sokkal fiatalabb lányba/nőbe szerelmes, tetszen, neki vele képzelje el az életet?

15/L

40/F


2010. aug. 15. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezhet? Igen.

Normális? Ha megkérdezel 100 embert, 99 szerintem azt mondja hogy nem. Az alapja pedig szerintem az, hogy egy 15éves lány még szinte biztosan gyerek ahhoz hogy "elképzelje valakivel az életét". Ez a baj, emiatt nem fogja elfogadni senki... Majd ha 25 lesz a lány akkor lesz kb a környezetnek az a véleménye hogy tud dönteni magáról és nem csak valami láz jött rá... Egészen addig a környezete ellenezni fogja, védeni egy valószínűleg hibás döntés eredményétől...


Mennyi esély van rá? Tökmindegy. Vagy kialakul(t) vagy nem...


Oda-vissza működhet? Igen. Nem láttam még rá példát, igaz, de bizonyítékot sem arra, hogy nem működhet...

2010. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon sokat segítettél..:D

köszönöm

2010. aug. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!